Pesti Srácok

A Jobbik szerint Orbán Viktor méltó ellenfele Jakab Péter, ezért aztán őt jelölik frakcióvezetőnek

A Jobbik szerint Orbán Viktor méltó ellenfele Jakab Péter, ezért aztán őt jelölik frakcióvezetőnek

A Jobbik elnöksége Jakab Pétert jelöli frakcióvezetőnek, közlésük szerint ugyanis az ő személyében "Orbán Viktor méltó ellenfelet kap az Országgyűlésben". Bíznak abban is, hogy az ő vezetésével megújult erővel és lélekkel vágnak neki a parlamenti munkának a képviselők.

A Jobbik Országos Elnöksége Jakab Pétert jelöli a párt országgyűlési képviselőcsoportjának frakcióvezetői tisztjére. A párt MTI-hez eljuttatott közleménye szerint

Mint ismert: az EP-választáson a párt csupán egyetlen mandátumot szerzett, amit a listavezető Gyöngyösi Márton vitt el. Ő volt viszont a Jobbik frakcióvezetője, ezért kell a helyére mást jelölni. A Jobbik Országos Elnökségének meggyőződése, hogy Jakab Péter személyében Orbán Viktor méltó ellenfelet kap az Országgyűlésben; vezetésével a Jobbik Országgyűlési Képviselőcsoportja is újult erővel és lélekkel vághat neki a parlamenti munkának - legalábbis ezt írták.

Forrás: PestiSrácok.hu/MTI; Fotó: PS/Horváth Péter Gyula

PestiSracok facebook image

Ajánljuk még

Nagyon súlyos, sötét dolgokról írok - Mező Gábor az első novelláskötetéről, régi és új ügynökökről (PS-videó)

‎Polbeat 2024 szeptember 10.
Nagyon súlyos, sötét történetekről írok. Gondolom nem meglepetés, hogy a XX. század második feléből. Azért dolgozom, hogy valamennyire tanuljunk a múltból, és ne menjünk bele ugyanazokba a csapdákba, amikbe korábban. Erre vonatkozik a cím, hogy Az ördög van odakint. Az ördögöt valahogy kívül kell tartanunk, nem szabad beinvitálni a házunkba. Ugyebár csak akkor tud bejönni, ha meghívjuk - mondta Mező Gábor kutató-író első novelláskötetéről, Huth Gergely kérdéseire.