Pesti Srácok

Szabadfogás: Miért baj az, hogy egy magyar vállalkozás lép egy multi helyébe?

A Hír TV Szabadfogás című műsorában Huth Gergely moderálása mentén Nagy József, a 24.hu újságírója, Jeszenszky Zsolt „politikai hobbista”, Kukorelly Endre író, Kereki Gergely, a Mandiner főszerkesztő-helyettese, Nagy Attila Tibor, a Méltányosság Politikaelemző Központ elemzője és Pesty László dokumentumfilmes a hazai közélet és politika aktuális eseményeit vitatták meg, tabuk és a politikai korrektség kényszerű korlátjai nélkül.

– reflektált Huth Gergely a T-Systems megvásárlására.

- mondta Nagy József, a 24.hu újságírója.

– és elővett egy pontozótáblát, melyre már fel is került az egyes szám a Tiborcz-Mészáros térfélre –

– reagált Jeszenszky Zsolt, politikai hobbista.

– vágott vissza Nagy József. És már ment is a kettes szám, hiszen a név ismét elhangzott.

– hangzott el, és már 5-nél járt a pontozótábla.

– tette hozzá Huth Gergely műsorvezető.

– jelentette ki Kereki Gergő, a Mandiner főszerkesztő-helyettese.

– szúrt közbe Jeszenszky Zsolt.

– folytatta Kereki Gergő.

– vágott közbe Nagy József.

– sorolta Kereki Gergő.

– vágott közbe ismét Nagy.

– kérdezte Kereki Gergő.

– mondta Nagy József.

– reflektált Kereki Gergő.

– vágott közbe Kukorelly Endre, író.

– mondta fennhangon.

– szakította félbe Jeszenszky Zsolt.

– zárta le Kukorelly.

–mondta Nagy József.

– vágott közbe Jeszenszky Zsolt.

– tette hozzá Kukorelly Endre.

– zárta le Pesty László dokumentumfilm-rendező.

Forrás: Hír TV; Fotó: Hír TV

PestiSracok facebook image

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!