Pesti Srácok

A DK-s Kálmán Olga fenyegetőzve oktatott ki mindenkit a független médiáról

A DK-s Kálmán Olga fenyegetőzve oktatott ki mindenkit a független médiáról

Kálmán Olga szerint a Médiatanács a Klubrádió elnémításával bűntárssá válik a pártállam támogatásában. A függetlenobjektív műsorvezetőből lett összellenzéki főpolgármester-jelölt-jelölt, DK-elnökségi tagtól pedig azt is megtudhatjuk, hogy a valahogy még mindig működő Index "megszüntetése" csak a kezdet volt; felkészülhet a sorsára minden hozzá hasonlóan független médiaszereplő.

Kálmán Olga úgy véli, a Médiatanács tagjainak is számot kell majd adniuk a tetteikről, mivel a Klubrádió elnémításával bűntárssá válnak a pártállam támogatásában – írja a média1.hu. A Mandiner szerint közleményt juttatott el a Média1 portálnak pártja nevében Kálmán Olga, a DK elnökségi tagja (volt televíziós és rádiós műsorvezető) péntek délután, annak apropóján, hogy a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság Médiatanácsa a héten úgy határozott, nem hosszabbítja meg a Klubrádió 2021 februárjában lejáró frekvenciajogosultságát. A DK (illetve Kálmán Olga) a portálhoz eljuttatott közleménye szerint

A Demokratikus Koalíció celebje közleményében arra figyelmezteti a "Médiatanácsban ülő fideszes pártkatonákat":

A függetlenobjektív médiamunkásból lett DK-s pártkatona szerint ugyanis a Médiatanács tagjaira is vonatkozik, hogy az Orbán-rendszer bukása után bűntársként, a pártállam aktív működtetőiként kell majd felelniük a most elkövetett törvénytelenségekért. A közleménynek álcázott háborús propaganda szöveg szerint

Forrás: Mandiner/Media1; Fotó: Horváth Péter Gyula/PS

PestiSracok facebook image

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!