Pesti Srácok

Ciki: Oszkó Péter nem tud róla, hogy részt venne a Momentum programalkotásában

null

A PestiSrácok.hu is beszámolt róla, hogy Fegyőrék Bajnai Gordonnal és a bukott baloldal maradványaival készülnek a 2022-es országgyűlési választásokra. A szoci "szakértők" között Bajnai Gordon egykori miniszterelnök mellett Jeszenszky Géza és Balázs Péter volt külügyminiszterek, a korábbi jegybankelnök Bod Péter Ákos, illetve Oszkó Péter egykori pénzügyminiszter segítheti a kormányzásra való felkészülésben a Momentumot. Mindezt Fekete-Győr András is megerősítette. A valóság azonban úgy tűnik, elkerülte a Momentum elnökét, egyvalaki ugyanis nem tud róla, hogy besegítene a pártnak.

Oszkó Péter Facebook-oldalán osztotta meg, hogy meglepve hallotta az InfoRádió egyik műsorában, hogy az ő neve is úgy hangzott el, mint aki része a Momentum Mozgalom programalkotásban részvevő szűk szakmai csapatának. Mint írja, különösen azért tartja mindezt érzékeny kérdésnek, mert szereti tudni, hogy a saját neve mikor, milyen kontextusban hangzik el, és mennyire lesz eszköze pártok közötti küzdelmeknek vagy erőfitogtatásoknak.

– írja. Fontosnak tartja rögzítteni, hogy a jövőben üzleti elképzelései építésén és megvalósításán kíván dolgozni, szakmai munkáját is ennek kívánja szentelni, és semmilyen módon nem kíván részt venni pártpolitikai vagy választási küzdelmekben.

PestiSracok facebook image

– áll a bejegyzésben. Mint írja, ennek keretében időről időre előfordul, hogy a tevékenységüket is érintő közéleti, különösen gazdasági kérdésekben egyszer-egyszer szakértői megnyilatkozásokat tesz, illetve vélemény-nyilvánításokat vállal, amin egyébként a jövőben sem kíván változtatni.

– zárja a bejegyzést.

Forrás: atv.hu; Fotó: MTI/Bugány János

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.