Pesti Srácok

Több baloldali politikus is tudott Kránitz Krisztián kokainozásáról

Több baloldali politikus is tudott Kránitz Krisztián kokainozásáról

A 888.hu exkluzív felvételek birtokába jutott, amelyek azt bizonyítják, hogy Lackner Csaba, korábban MSZP-s, most független XIX. kerületi képviselő, és a kerület baloldali polgármestere, Gajda Péter is tudott Kránitz Krisztián drogügyeiről.

A baloldali média igyekszik ugyan a szőnyeg alá söpörni Kránitz Krisztián drogügyeit, azonban egyre több bizonyíték kerül napvilágra az ügyben. Nemrégiben a Hír TV Informátor című műsora megszólaltatta a baloldal sofőrjét, aki azt állította, hogy kispesti szocialista politikusokat szállított drogbulikba, most pedig a 888.hu jutott birtokába olyan hangfelvételeknek, amelyen információik szerint maga a kokainos botrányba keveredett exszocialista önkormányzati képviselő állítja, hogy a korrupciós vádak miatt vizsgált Kránitz Krisztián, a kerület volt szocialista képviselője, ma a vagyonkezelő igazgatója kokaint szívott egy baráti rendezvényen, egy vendéglátóhely mosdójában.

A hangfelvételen konkrétan el is hangzik, milyen jellegű drogról van szó.

Mint ismeretes, egy Lackner Csabának látszó, fehér poros zacskót lóbáló férfiról készült videófelvételről a kispesti baloldal vezetői sokáig nem akartak tudomást venni, aztán előbb Burány Sándor, a kerület MSZP-s (a Párbeszéd-frakcióban helyet foglaló) országgyűlési képviselője, majd nagy nehezen Gajda Péter szocialista polgármester is elismerte, hogy a fehér port szárítgató, majd abból takaros csíkokat kihúzó ismeretlen nagyon hasonlít Lackner Csabára.

PestiSracok facebook image

A beszélgetést tartalmazó videó nem éppen ideális körülmények között, éjjel, vízparton készült, így valójában azt nem láthatjuk, hogy maga Lackner Csaba vagy – Gajda szavaival élve – egy Lackner Csabára nagyon hasonlító személy beszél a felvételen, ugyanakkor V. Ákos, az Informátornak is nyilatkozó baloldali sofőr megerősítette, hogy a felvételen az akkor még MSZP-s, mostanra független önkormányzati képviselő beszél. A további felvételek alapján mindenki eldöntheti szerinte kit hall:

Várjuk szeretettel azokat a baloldali magyarázatokat, amelyek szerint „az nem ott volt, nem úgy, nem akkor és nem ő... Mindenesetre annyi bizonyos, hogy ezen a felvételen elhangzik a kokain kifejezés.

Forrás: 888.hu; Fotó:Facebook

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!