Pesti Srácok

Orbán: Ha betartjuk a szabályokat, elegendőek lesznek a szigorítások (VIDEÓ)

Ha összefogunk, és mindannyian betartjuk a szabályokat, akkor a mostani szigorítások elegendőek, és nem lesz szükségük az intézkedésekre – mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebookon megosztott videójában az operatív törzs kora reggeli ülését megelőzően. Mint kiemelte, fontos, hogy a védekezés mellett a gazdaságnak továbbra is működnie kell.

Orbán Viktor szerda reggel megosztott Facebook-videójában arról beszélt, az operatív törzs ülésén áttekintik a kórházi kapacitásokat, számba veszik a rendelkezésre álló ágyakat, lélegeztetőgépeket, az ápoló és orvosi személyzet létszámát.

– fogalmazott. Hozzátette, a 8 órakor kezdődő kormányülés témája a gazdaságvédelmi akcióterv lesz, hiszen a védekezés mellett az ország gazdaságának működését is fenn kell tartani.

PestiSracok facebook image

– hangsúlyozta a miniszterelnök.

Forrás/vezetőkép: facebook.com

Ajánljuk még

Jobba Gabi színésznő tragikus élete és öngyilkossága – Kik „vették el tőle a levegőt”?

Magyar ugar 2021 január 9.
Jobba Gabi hatalmas csillaga volt a Kádár-rendszernek, Aczél egyik kedvenc írója, Gyurkó László is támogatta, valamint az az Erdős Péter, akinek az egyik kedvese volt. Mégis öngyilkos lett, tragikusan fiatalon, mindössze harminchat évesen. „Nincs több erőm ezzel a lelki nyomorúsággal élni és nem akarok tovább senkinek a terhére lenni” – írta utolsó levelében, míg Gyurkó arra célzott, valakik tönkretették, elvették tőle a levegőt. Mi történhetett? Tóth Eszter Zsófia történész tragikus életének és halálának járt utána.

Jól ismert figura az alvilágban a választási irodánál parádézó egyik nehézfiú

Magyar ugar 2016 február 24.
A Nemzeti Választási Irodánál kedden balhézó és a szocialista Nyakó István népszavazási kezdeményezését megakadályozó nehézfiúk közül egyikük, Krakovszky Tibor kiváló kapcsolatokat ápolt a hírhedt Koszi-klán bűnbandával – értesült a PestiSrácok.hu. „Tibike” információink szerint korábban a diósdi kettős gyilkosságban is érintett banda egyik tagja mellett testőri feladatokat látott el, ráadásul - a közösségi portálon korábban még megtalálható - egyik fotóján együtt is pózolt a bűnszervezet tagjával.