Pesti Srácok

Elhallgatja a balliberális média, hogy keresztényeket mészároltak le karácsonykor a dzsihadisták

Elhallgatja a balliberális média, hogy keresztényeket mészároltak le karácsonykor a dzsihadisták

Miközben egyre több helyen zajlik kereszténymészárlás, a minden másért krokodilkönnyeket hullajtó liberális média részéről csak cinkos hallgatás van. Pedig amíg mi szenteste a karácsonyfa körül álltunk, addig Nigériában két templomot és egy kórházat gyújtottak fel iszlamista dzsihadisták – hívta fel a szomorú hírekre a figyelmet közösségi oldalán Azbej Tristan.

— mutatott rá bejegyzésében az üldözött keresztények megsegítéséért és a Hungary Helps Program megvalósításáért felelős államtitkár, aki hangsúlyozta, hogy a meghitt, bensőséges ünneplés helyett Nigériában és más országokban ilyen brutális bűncselekmények árnyékolták be a karácsonyt.

PestiSracok facebook image

– hangsúlyozta Azbej Tristan.

– olvasható a megrendítő posztban. Azbej Tristan rámutatott:

Azbej Tristan szerint már nincs és nem is lehet helye a „korrektkedő" mellébeszélésnek.

– hangsúlyozta, majd arról számolt be, hogy csak Nyugat-Afrikában 2009 óta már több, mint 32 ezer keresztényt öltek meg a szélsőségesek.

– zárta a keresztényüldözésről szóló megrázó posztját az államtitkár.

Forrás: Facebook; Fotó: illusztráció