Pesti Srácok

Őrizetbe vették a pécsi késelő nőt

Őrizetbe vették a pécsi késelő nőt

Őrizetbe vettek a rendőrök egy huszonhat éves nőt Pécsen, mert konyhakéssel mellkason szúrt egy férfit, aki életveszélyes sérüléseket szenvedett – közölte a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság szombaton.

A rendőrség honlapján olvasható tájékoztatás szerint a csütörtökről péntekre virradó éjszakán egy pécsi házban három férfi italozott, majd egy nézeteltérés miatt az egyikük megütötte a nő párját. A nő ezután egy konyhakéssel – életveszélyes sérüléseket okozva – mellkason szúrta a férje negyvenhét éves támadóját. Az esetet követően pár órán belül elfogott nőt a rendőrök előállították, gyanúsítottként kihallgatták, majd őrizetbe vették és kezdeményezték letartóztatását. Ellene életveszélyt okozó testi sértés miatt nyomoz a megyei rendőr-főkapitányság.

Forrás: MTI; Fotó: observator.tv

PestiSracok facebook image

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!