Pesti Srácok

Złotowski: az Európai Parlament a jogállamisági procedúrával a lengyel és magyar ellenzéket szolgálja ki

Złotowski: az Európai Parlament a jogállamisági procedúrával a lengyel és magyar ellenzéket szolgálja ki

Nevetségesnek tartja az Európai Parlament újabb jogállamisággal foglalkozó határozatát Kosma Złotowski, a Jog és Igazságosság nevű lengyel párt EP-képviselője. A kormánypárti politikus szerint ezek az uniós döntések csak az ellenzék érdekeit erősítik.

Kosma Złotowski interjút adott a Magyar Nemzetnek a lengyelországi és magyarországi jogállamiságot firtató uniós procedúra kapcsán és kijelentette:

Złotowski hangsúlyozta:

PestiSracok facebook image

Innen már csak egy ugrás kell ahhoz a központi kérdéshez, amely magát az uniót és a tagállamokat is szétfeszíti, abban az értelemben, hogy sok esetben egymással szemben áll a nemzetállamok szuverenitása és a szövetségi politikai érdekei. Ahogy Kosma Złotowski fogalmazott:

Forrás: Magyar Nemzet; Fotó: pap.pl

Ajánljuk még

Évek óta nyomasztanak bennünket a Birodalom tényellenőrei, de a Századvég most visszavág nekik (Polbeat-videó)

‎Polbeat 2025 március 14.
Egyfajta kifordított A Birodalom visszavágnak lehetünk szemtanúi, hiszen a Századvég új Tényellenőr.hu-ja épp a birodalomnak vág vissza - vezette fel a legutóbbi Polbeat-beszélgetést Huth Gergely, aki Both Hunort, az új elemző csapat és internetes portál vezetőjét, illetve Béky Zoltánt, a Századvég vezető jogászát kérdezte, Stefka István közreműködésével. Both elmagyarázta: a globalista erők épphogy az álhírek terjesztéséhez használják a fizetett "tényellenőr csapataikat" és elég nagy sikerrel jártak világszerte a negatív kampányaikkal, hangulatkeltéseikkel. E fegyverük kifejezetten a nemzeti szuverenitás megtámadására irányult, de "most ellenük fordítjuk azt."

Mitől lesz valaki jobboldaliként a kiegyezés híve? – A Magyar Patrióták elnöke volt a Polbeat vendége

‎Polbeat 2023 április 13.
A magyarság szegletköveiből nem lehet csemegézni, azokat együtt kell vállalni, ha valaki közénk akar tartozni – mondta Hetzmann Róbert, a Magyar Patrióták Közösségének elnöke a Polbeat múlt heti adásában. Huth Gergely és Stefka István a karakán nemzeti közösség vezetőjével arról is beszélgetett, hogy mi a nemzeti maximum, mitől lesz valaki valódi patrióta? A műsorban kiderült az is, hogy a háborús válságból adódó megszorítások itthon nagyobb mértékben érintik a valóban nemzeti civileket, mint a liberálisabb jobboldaliakat, a párbeszéd és a kiegyezés híveit, ami szomorú következményekkel jár. A Magyar Patrióták például kénytelenek voltak felszámolni irodájukat és elbocsátani munkatársaikat.