Pesti Srácok

Kubatov Gábor nem kímélte az újabban sportrajongóként feltűnősködő ellenzéki bagázst

Kubatov Gábor nem kímélte az újabban sportrajongóként feltűnősködő ellenzéki bagázst

A baloldali politikusok képmutatását tökéletesen jellemzi, hogy egyszer a sportokba fektetett beruházások ellen tüntetnek, másszor pedig elkeseredett kísérleteket tesznek arra, hogy politikai tőkét kovácsoljanak a magyar sikerekből. Jó példa erre a magyar olimpia megrendezésének lehetőségét megtorpedózó Fekete-Győr András, aki – Karácsony Gergelyhez hasonlóan – előbb stadionstopot hirdetett, majd a Puskás lelátójáról készített kampányképeket. Ezekre az anomáliákra mutatott rá Kubatov Gábor közösségi oldalán írt legutóbbi bejegyzésében.

Keserű iróniával tölti el az embert, ha megnézi, hogyan próbáltak politikai tőkét kicsikarni a magyar csapat teljesítményéből a baloldali politikusok az EB ideje. Azok a baloldali megmondóemberek, akik eddig feleslegesnek nevezték a stadionok építését, akik állandóan a különféle sportágak állami támogatása ellen kampányoltak, látva azt az egész nemzetet elragadó hangulatot, ami a magyar sportsikerek nyomán keletkezett, megpróbálták saját politikai céljaikra használni azokat.

– fogalmazott Kubatov Gábor, aki a balliberális gittegylet újabb bravúroskodási kísérletéről tett közzé bejegyzést. Közösségi oldalán a politikus úgy fogalmazott:

PestiSracok facebook image

– írta bejegyzésében a Ferencvárosi Torna Club elnöke.

Forrás: Facebook; Fotó: Facebook/Kubatov Gábor

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!