Pesti Srácok

Volner János: a Jobbik végbélkúpként oldódott fel a baloldalban

null

Volner János belső információkra hivatkozva írt arról Facebook-oldalán, hogy rendkívüli tisztújítást követelnek a Jobbikban. A volt jobbikos politikus szerint Jakab Péter nyaka körül szorul a hurok.

Volner János csütörtökön közösségi oldalán azt írta: eddig azt hitte, hogy csak Fekete-Győr András nyakát szorongatják a Momentumban, de Jakab Péter harmatgyenge szereplése miatt kitört a Jobbikban a palotaforradalom. A volt jobbikos politikus úgy fogalmazott: a napnál is világosabban bebizonyosodott, hogy a Kun Béláék világát idéző aljas, uszító beszédre nincs fogadókészség a társadalomban.

– fogalmazott Volner János, aki hozzátette: sokan csak most szembesültek azzal, hogy Jakab Péter tényleg Gyurcsány csicskája lett, de hiába a szolgálatkészség, a Jobbik végbélkúpként oldódott fel a baloldalban.

PestiSracok facebook image

Forrás: MTI/Facebook; Fotó: Horváth Péter Gyula/PestiSrácok

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.