Pesti Srácok

Varga Judit: újabb fronton támadják a gyermekvédelmi törvényt! (Videó!)

Újabb fronton támadják a magyar gyermekvédelmi törvényt – írta Varga Judit a Facebook-oldalán csütörtökön. Az igazságügyi miniszter hangsúlyozta, hogy a magyar gyermekek nevelésébe senki sem szólhat bele, hiszen az kizárólag a szülők felelőssége, ezt pedig a világ valamennyi országának tiszteletben kell tartania.

– közölte a miniszter. Hozzátette: Magyarország a sok pozitív visszajelzés mellett több olyan ajánlást is kapott, amelyben nyíltan támadják a nyáron elfogadott gyermekvédelmi törvényt.

PestiSracok facebook image

– olvasható Varga Judit Facebook-oldalán. A miniszter a témában feltöltött videóban úgy fogalmazott: elfogadhatatlannak tartjuk az olyan, ajánlások köntösébe bújtatott politikai támadásokat, amelyek egyoldalú információkra és szándékos félreértelmezésekre épülnek, és amelyek alkotmányos identitásunk alapvető elemeit kérdőjelezik meg.

– hangsúlyozta.

– jelentette ki videójában Varga Judit.

Forrás: Facebook, MTI; Fotó: Facebook

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!