Pesti Srácok

Korrupt baloldali maffiahálózatok állnak a teszetosza Karácsony mögött Volner szerint

Korrupt baloldali maffiahálózatok állnak a teszetosza Karácsony mögött Volner szerint

Karácsony Gergely főpolgármester a baloldali korrupció arca Magyarországon, de különösen Budapesten – jelentette ki a Volner Párt elnöke csütörtökön, sajtótájékoztatón, Budapesten. A politikus kiemelte, hogy mindenhol, ahol Karácsony Gergely vezető beosztást látott el önkormányzatoknál, a baloldali korrupció ott virágzott a legerőteljesebben.

Hozzátette, Zuglóban Karácsony polgármestersége idején alakult ki a legerősebb parkolási maffia Budapesten, aztán a fővárosban pedig a főpolgármestersége idején ütötte fel a fejét az a jutalékos rendszerben működő baloldali maffia, amely még a Városháza műemlék épületét is megpróbálta eladni. A független országgyűlési képviselő szerint minden esetben elmondható, hogy a korrupt baloldali maffiahálózatok Karácsony Gergely ártatlannak tűnő arcával próbálták ezeket a kőkemény gazdasági bűncselekményeket eltitkolni a közvélemény elől. Azért, mert úgy gondolták, hogy Karácsony Gergely van annyira teszetosza, hogy az emberek nem feltételezik róla, hogy ilyen kemény gazdasági maffiaszervezetek állnak az általa vezetett szervezeteknél mögötte. Felidézte: egy 2019-ben napvilágra került felvételen Karácsony Gergely arról beszél, hogy Horváth Csaba, aki őt követte a zuglói polgármesteri poszton, "nem annyira hülye, hogy börtönbe menjen".

– értékelt Volner János. Ebben a helyzetben továbbra is várja a nyomozó hatóság válaszát arra, hogy mikor hallgatják meg, vonják kérdőre Karácsony Gergelyt az ügyben – fűzte hozzá a pártelnök, aki azt mondta: 2017-ben megtett feljelentése nyomán ötéves megfeszített munkája érett be azzal, hogy a nyomozóhatóság leleplezte a baloldali zuglói parkolási maffiát.

PestiSracok facebook image

– jegyezte meg Volner János.

Forrás: MTI; Fotó: Facebook

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!