Pesti Srácok

Lapít az ellenzék, amikor Z. Kárpát karlendítéséről kérdezik őket (Videó)

Már szinte kínos, hogyan kerüli az ellenzék a kérdéseket, amelyeket Z. Kárpát Dániel karlendítése kapcsán kapnak. Portálunkhoz is eljutott az a felvétel, amelyen a Jobbik alelnöke félreérthetetlenül utánozza a náci Németország karjelzését. A Mediaworks Hírcentrum az ellenzék március 15-i eseményén kérdezte az összefogás politikusait a témával kapcsolatban.

A Jewish Voice Régi Jobbik új palackban címmel megjelent írásában adta közre a felvételt, amelyen az ellenzéki összefogás listájának kilencedik helyét elfoglaló Z. Kárpát Dániel egyértelműen antiszemita gesztusokat tesz, amelyet a cikk szerzője nehezményez. Az ellenzékiek közül egyedül Márki-Zay szólalt meg az eset kapcsán, aki szerint a karlendítés nem egyenlő az antiszemitizmussal.

– mondta a baloldal-miniszterelnök-jelöltje, aki nemrégiben elárulta: pártja egyaránt képviseli a fasisztákat és a kommunistákat is.

PestiSracok facebook image

Forrás: Magyar Nemzet ; Fotó: Horváth Péter Gyula/PestiSrácok.hu