Pesti Srácok

A karlengető Z. Kárpát igazolt, de már felmentett fasiszta lett, Márki-Zay pedig megvédte, ahogy az várható volt (Videó!)

A PestiSrácok.hu csapata mindent megtesz az olvasókért: még arra is hajlandóak voltunk, hogy végignézzük Márki-Zay Péter mai élő bejelentkezéseit, hogy Önöknek ne kelljen. Mind a kettőt. A hódmezővásárhelyi polgármester ugyanis arra a bravúrra is képes volt, hogy ma nemcsak a dolgozószobájából közvetítette magvas gondolatait követői felé, de utcafórumot is tartott Szabadkán. A baloldal kormányprogramjában kerestük ugyan, de nem találtuk a tömegközlekedés asztrális kivetítésre változtatásának tervét, bár ami késik, nem múlik. Lássuk tehát, hogy milyen mély gondolatokat kaphattunk ma a baloldali Houdinitől.

Lássuk először az időrendben is korábbi bejelentkezést, ami ma készült, természetesen élőben közvetítve, alig egy órával a szabadkai fórum előtt. A magamfajta propagandista reménykedett abban, hogy elcsípi a miniszterelnök-jelölttől megszokott négerviccek vagy magyargyalázások legújabb gyöngyszemét. Nem gonoszságból persze, de őszintén szólva, elég jókat lehet nevetni Márki-Zay Péter bénázásain. Ezek most elmaradtak, ezért komoly nehézséget okozott végig ébren maradni a verbális erőszak egy órája alatt. Azonban, amikor szóba került Z. Kárpát Dániel karlengetős ügye, felkaptuk a fejünket. A kapitány ugyanis így nyugtázta a történteket:

– fogalmazott élő Facebook-bejelentkezésében a kapitány (az ominózus részlet 48:35-től hallható). Igen, a fasisztákat és kommunistákat egyszerre képviselő politikus szerint a náci karlendítésben nincs antiszemitizmus. Szerintünk meg Márki-Zay Péterben nincs egy csepp becsület sem.

PestiSracok facebook image

Ugorjunk most egy szép nagyot a délvidéki Szabadkára. A kapitánynak is sikerült, hiszen négy órája még Hódmezővásárhelyről jelentkezett be. Aztán suhant is Szabadkára, mint egy baloldali Superman. Márki-Zay Péter és stábja meg is érkezett, az érdeklődők látszólag elmaradtak. A „tömegről” készült képeken öt embernél többet semmilyen szögből nem látunk, és ezek közül az egyik Péterfi Judit. Simon András sajnos a színpadon volt, így ő nem bővíthette az érdeklődők körét, de így sem sikerült megakadályozni gondozottját, hogy gyurcsányozzon egy kiadósat.

Történt ugyanis, hogy Márki-Zay Péter felvette a nemzetmentő szerepét, és kijelentette, hogy Orbán Viktornak a határon túli magyarok csak szavazatokat jelentenek, ő bezzeg... Sajnos azt nem tudtuk meg, hogy ő bezzeg mit csinálna. De a „szerb bérszavazókhoz” alászálló politikus ezt is érdekesen foglalta össze:

– jelentette ki, ezzel valószínűleg a nevezetes prímszámos esetre célozva. Nem lennék a helyében, amikor rapportra kell mennie ezután az Apró-villába, de hát aki egyszerre képvisel minden szélsőséget, annak sosincs könnyű dolga.

Forrás/Fotó: Facebook

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!