Pesti Srácok

Ma van a nemzetközi roma nap, Bakács Tibor pedig pont ezt a napot választotta arra, hogy belerúgjon a romákba

Ma van a nemzetközi roma nap, Bakács Tibor pedig pont ezt a napot választotta arra, hogy belerúgjon a romákba

A balliberális újságíró, kritikus és téliszalámi-tolvaj, Bakács Tibor sem tudja megemészteni, hogy a Fidesz–KDNP elsöprő győzelmet aratott a választáson. Klaviatúrát ragadott és kiírta magából a fájdalmát ezzel kapcsolatban, a végén pedig többek között a romákat tette felelőssé. Azt üzente nekik: "Hatvankét év után kimondom, cigányok kapjátok be a faszomat, ti vagytok a legócsóbb portéka a piacon." Forgács István felzárkózáspolitikai tanácsadó azt kérdezi a közösségi oldalán, hogy hol vannak ilyenkor a jogvédő szervezetek, mint például a Helsinki Bizottság vagy a Társaság a Szabadságjogokért.

Terjedelmes, elütésekkel teli, szókimondó posztot tett közzé Bakács Tibor a közösségi oldalán, amiben azt írja, hogy nem érdekli, hogy kinek fog tetszeni a bejegyzése, ugyanis nem lesz "pc", azaz politikailag korrekt, amit leír. Mint írja:

Majd hosszas, szinte értelmezhetetlen írása után odaböki:

PestiSracok facebook image

Bakácsnak a kifakadást sikerült a nemzetközi roma napra időzítenie, amihez ezúton is gratulálunk – a balliberális jóemberkedés, úgy tűnik, most végleg kimutatta foga fehérjét. Forgács István, felzárkóztatásért felelős tanácsadó joggal kérdezi ezek után közösségi oldalán, hogy hol vannak ilyenkor a hangos jogvédők, mint például a Társaság a Szabadságjogokért vagy a Helsinki Bizottság.

Forrás: Facebook; Fotó: Bonyhádi Zoltán

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!