Pesti Srácok

Így tette tönkre a liberális diktatúra Petry Zsoltot: még mindig munkanélküli a Hertha korábbi edzője

Így tette tönkre a liberális diktatúra Petry Zsoltot: még mindig munkanélküli a Hertha korábbi edzője

Még tavaly áprilisban menesztették Petry Zsoltot, miután véleményt fogalmazott meg a Magyar Nemzetnek adott interjújában a szivárványcsaládokkal kapcsolatban. Az edző ellen indított "progresszív lincselés" nem csak a munkahelyébe, de potenciálisan a karrierjébe is került, Petry ugyanis még hónapokig munkanélküli maradhat a liberális bosszúhadjárat következményei miatt.

Továbbra sincs munkája a Bundesligában szereplő Hertha BSC korábbi kapusedzőjének, Petry Zsoltnak, akit tavaly áprilisban menesztettek a berliniek, miután politikai véleményt fogalmazott meg a Magyar Nemzetnek adott interjújában – írta meg a Nemzeti Sport. A lap hozzátette, hogy az 55 éves magyar szakember perben áll a klubbal, de csak szeptemberben kezdődnek a tárgyalások.

– nyilatkozta Petry a Blikknek. A volt kapusedző jelenleg Hoffenheimben él, ahol beiratkozott egy intenzív angol nyelvtanfolyamra, gondolva, hogy a per után nem lesz könnyű elhelyezkednie Németországban.

PestiSracok facebook image

Forrás: Nemzeti Sport; Fotó: Bors

Ajánljuk még

"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben

‎Polbeat 2023 június 10.
Rendhagyó Polbeatet szerveztünk Stefka István 80. születésnapjára a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőbe, ahol a PestiSrácok.hu-s csapat mellett Stefka régi barátja és harcostársa, Alexa Károly irodalomtörténész, író, illetve a konzervatív televíziózás nagy, a rendszerváltoztatás utáni - a Horn-Kuncze-kormány által teljesen felszámolt - korszakának két jeles alakja (egyben az ünnepelt akkori munkatársa), Mátyássy Andrea és Dézsy Zoltán is elmondta méltatását, visszaemlékezését. Megszólalt továbbá Stefka István felesége, Naszályi Kornélia és egyik lánya, Stefka Nóra, továbbá Ambrózy Áron, Szabó Gergő és Szalai Szilárd. A Huth Gergely által celebrált rendkívüli adást végül egy fergeteges köszöntés követte, a tortát és a pezsgőt Stefka István kedvenc együttesének, az AC/DC-nek a dübörgésére hozták be a kollégák.