Pesti Srácok

petry zsolt

A tájékozatlan Kerpel-Fronius élőben égett nagyot, a folyamat ismét folyamatban volt (Karantén-vlog)

Magyar ugar 2021 április 9.
Kerpel-Fronius Gábor többször sétált már bele az újságírók csapdájába, akik valamilyen furcsa késztetésből kérdéseket tettek fel Budapest főpolgármester-helyettesének, aki biztató "ööööö" hangokat adott ki, majd kapitulált. Így történt ez akkor is, amikor stábunk a kettős mércéről kérdezte a Momentum egyik nagyágyúját, de rendkívül híres a Lánchíd felújítását firtató kérdésre adott határozott válasza, miszerint "a folyamat folyamatban van". Most ismét nehezen találta a szavakat, amikor az ingyenes parkolásról beszélgettek az ATV egyik műsorában, de ezen már nem is csodálkozunk. A Karantén természetesen nem hagyhatta ki Gyurcsány Ferenc újabb ámokfutását sem, aki ismét fenyegetett, börtönnel riogatott és kimondta: "nincs kegyelem". Ezt sajnos a magyar emberek a saját bőrükön tapasztalták, 2006 őszén pedig szó szerint, amikor Gyurcsány szemeket lövetett ki kegyetlenül. Szektája, a DK híven követi mesterét; erre jó példa Varju László, aki habzó szájjal fenyegetett ugyancsak börtönnel, bírósággal, de a keleti vakcinák ellen uszító Gyurcsány-báb nem volt hajlandó válaszolni saját felelősségükre, hiszen nagyon sok baloldali szimpatizáns halt meg a visszautasított oltások miatt. A Karantén foglalkozott Fekete-Győr András újabb sirámaival is, aki most a külföldön dolgozó magyarokért hullajtott krokodilkönnyeket, miközben azt sugallta, hogy minden Nyugat-Európában dolgozó magyar Orbán Viktor miatt menekült el, és persze mindenki momentumos, vagy ellenzéki. Adásunk helyet adott természetesen a Petry-ügynek is, a kettős mércét alkalmazó német liberálisok és az egyre dagadó diplomáciai botrány ugyanis még mindig nem csitult el. Végül a szoci Harangozó Tamás fejében megkonduló vészharangokat is meghallgathatjátok, aki meglepő módon bort iszik és vizet prédikál, hiszen a folyamatos hergelés mellett azt találta mondani, hogy ő nem akar politikát csinálni a járványhelyzetből. Nézzétek meg a vlogot!
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!