Pesti Srácok

Nacsa Lőrinc: a baloldal 2023-ban is folytatja a Magyarország elleni áskálódást

null

A baloldal várhatóan idén is tovább folytatja "az elmúlt években tőlük megszokott módon a Magyarország elleni áskálódást" – mondta Nacsa Lőrinc, a KDNP országgyűlési képviselője hétfői videonyilatkozatában.

A frakciószóvivő szerint "nekik soha nem Magyarország érdeke volt az első, Brüsszel és a Soros-birodalom javaslataira is a guruló dollárokért cserébe kérdés nélkül rábólintottak".

– mondta a baloldalról. Úgy fogalmazott: "sőt, a dollárbaloldal azért harcolt Brüsszelben a saját politikai céljai érdekében, hogy mindenáron vegyék el magyarok millióitól a nekünk járó uniós forrásokat". Megjegyezte: ugyanúgy "Brüsszel és a Soros-birodalom mellé álltak" az illegális migráció kérdésében is. Nacsa Lőrinc hangsúlyozta: habár a magyarok már kinyilvánították az akaratukat, és nemet mondtak az illegális migrációra, a "dollárbaloldal" továbbra is támogatja a bevándorlást, és ha hatalomra kerülnének, "Brüsszellel és a Soros-birodalommal karöltve együtt engednének szabad utat a migránsoknak Európába". Kiemelte: "a baloldal már csak ilyen", nekik nem számítanak a magyarok, "a guruló dollárokért cserébe bármikor képesek elárulni hazájukat".

PestiSracok facebook image

– jelentette ki. Hozzátette:

Forrás: MTI; Fotó: MTI/Balogh Zoltán

Ajánljuk még