Pesti Srácok

Örömlányoknak és dílereknek fizetett - Kitálalt a gyömrői polgármester volt barátnője

Örömlányoknak és dílereknek fizetett - Kitálalt a gyömrői polgármester volt barátnője

Kitálalt Gyenes Levente egyik korábbi hölgyismerőse, aki többek között kétes eredetű pénzekkel és drogfogyasztással hozta összefüggésbe a gyömrői polgármestert – szúrta ki a Magyar Nemzet azt a Facebook-bejegyzést, melyet a helyi Mi Hazánk Mozgalom tett közzé. Az ellenzéki városvezető múltja eddig sem volt tiszta, évekkel ezelőtt pikáns képek jelentek meg róla, ahogy egy meztelen nőről fehér port szív fel, tavaly pedig költségvetési csalással gyanúsította meg őt az adóhatóság - írja a Magyar Nemzet.

„Kendőzetlen őszinteséggel írt Gyenes Levente viselt dolgairól egy hölgy, aki évekig élt a gyanúsított polgármesterrel. Egy korábbi posztunk alatt támadta be őt és egy másik hölgyet egy álprofil, aki a hozzászólásában azt írja: sokmilliós autók, mesés utazások, havi készpénzjuttatások, gondolom, anno nem zavarta Önöket, amiket tőle kaptak. Akkor ő volt a szent és az isten, amíg belőle éltek, pedig, gondolom, mindent tudtak róla” – olvasható a Mi Hazánk Gyömrő Facebook-oldalán, ahol arra is felhívták a figyelmet, hogy ezt a sértegetést már nem hagyta szó nélkül Gyenes egyik korábbi hölgyismerőse.

A nő – ahogy a Facebook-oldalon is írták – kábítószer-fogyasztásról, prostituáltakról és kétes eredetű pénzekről írt kommentjében:

PestiSracok facebook image

„Először is mindkettőnk nevében kikérem az alaptalan ítélkezést és vádaskodást, mert sem nem ismer, sem nem tudja, ki voltam és ki vagyok… Továbbá engem nem zavart, hogy mennyi van neki, az inkább, hogy miből és hogy mire költötte és mellette ebből nekünk semmi nem jutott, csak a hazugság… Milyen készpénzjuttatások? Én úgy tudom csak a k…rváknak meg a dílernek fizetett” – állította a polgármester egykori hölgyismerőse.

Az, hogy Gyenes nem mindig élt konzervatív életet, régóta köztudott, hiszen évekkel ezelőtt pikáns képek jelentek meg róla, ahogy egy meztelen nőről fehér port szív fel.

Ajánljuk még

Boros Lajos, az "erkölcsi nulla", a "tégla" – Így lett a KISZ dalnokából a Hanglemezgyár cenzora

A Hálózat 2020 június 14.
Boros Lajos, a ma is népszerű "Lali király" a Danubius Rádiónál, Bochkor Gábor társaként lett igazán ismert. A hetvenes években még politikai csasztuskákat énekelt, olyan gyengén, hogy azt még az akkori sajtó is kritizálta. A KISZ egyik kedvence eredetileg mérnök volt, de olyan jól helyezkedett, hogy 1973-ban már ő is kimehetett a berlini VIT-fesztiválra. Egy másik rendszerkedvenc duó szerint Boros feljegyzéseket írt róluk, ők ezért nem mehettek a következő VIT-re, Kubába, holott Fidel Castro öccse is rajongott értük. Ők egyszerűen "téglának" nevezték Borost. Tény, hogy Boros jól helyezkedett, mert a Hanglemezgyárnál folytatta, ahol Bors Jenő és Erdős Péter befolyásos munkatársa lett. Galla Miklós szerint Boros "erkölcsi nulla" volt, és szándékosan gyereklemezként adta ki az albumukat. A ma már kevéssé ismert, de akkor nagyon népszerű Névtelen Nulla szerint nekik is Boros tartott be, legnagyobb sikereik idején nem adta ki a lemezüket, és később is C kategóriásak lettek. Boros Lajos ismeretlen története.

Háromgyermekes postáskisasszonnyal, a pártklub kalandos múltú sztárjával bukott le Jakab Péter

Exkluzív 2021 november 24.
Háromgyermekes édesanya Molnár Enikő, Jakab Péter kabinetfőnöke, akivel lebukott a Jobbik elnöke – tudta meg a PestiSrácok.hu. Hétfőn a Bors hozott hozott nyilvánosságra egy videofelvételt, amelyen az látható, hogy Jakab egy budapesti lakásnál várja a nőt, majd széttárt karokkal rohan elé, másnap reggel pedig nagy körültekintéssel, együtt is távoztak a lakásból. Az azóta megjelent cikkek szerint Jakab autója többször is ennél a lakásnál parkolt és olyan fotó is nyilvánosságra került, amelyen a Jobbik elnöke egy bőrönddel érkezik a lakáshoz. Kedden pedig arról írt a Bors, hogy bár Molnár Enikő letagadta, hogy Jakab ezúttal is nála töltötte az éjszakát, később úgy menekítették ki a politikust a lakásból. Jakab Péter persze tagad és perrel fenyeget mindenkit, azt próbálja elhitetni, hogy csak munkakapcsolat fűzi a kabinetfőnökéhez, és egész éjszakákon át csak dolgoznak.