Pesti Srácok

Prostituáltak használják légyottok helyszínéül Karácsony Blahára telepített WC-jét

Prostituáltak használják légyottok helyszínéül Karácsony Blahára telepített WC-jét

Egészen elképesztő jelenetsornak volt szemtanúja az Origo egyik olvasója. Vasárnap fényes nappal sétált el előtte egy lengén öltözött, ahogy fogalmaz, furcsa járású nő (egy prostituált) és egy férfi. A pár határozott léptekkel ment be a mára elhíresült Blaha Lujza téri WC-be. Azért, hogy aztán ott a hölgy – aki mielőtt belépett volna, még egy nagy slukkot szívott a cigarettájából, aztán azt még égve a hüvelykujjához szorította, majd a mutatóujjaival elpöckölte, egyenesen a járda közepére – szexuálisan kielégítse alkalmi partnerét - írja az Origo.

Miután a férfi úriember módjára előre engedte a hölgyet, belépett a WC-be, és megpróbálta az ajtót becsukni. Nem sikerült neki a finomkodás, ezért a jól megtermett férfi – közel kétméteres, nagydarab, kopasz – bevetette a testi erejét. Cibálta, feszegette, de nem járt sikerrel.

- tette fel a kérdést a szemtanú.

PestiSracok facebook image

A lap azt írja, hogy a környéken dolgozók, élők tudnak a problémáról. Harag, düh és tehetetlenség van a hangjukban. A WC-ben egyébként áldatlan állapotok uralkodnak. Eldugult WC, amiben egy zacskó úszik, telefirkált fal, betört, és ezáltal életveszélyes tükör.

A WC-ben van egy pelenkázó is. Nyilván ezt egyetlen szülő sem használja, olyan állapotban van. Most leginkább szemetesnek használják. Van rajta üres üdítős doboz, gyújtók és egyéb beazonosíthatatlan törmelék. A földön egy póló, vagy legalábbis valamiféle ruhadarab hever...

A teljes beszámoló

ITT

olvasható el.

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!