Pesti Srácok

Ágostházy Szabolcs a Paláveres találkozón: fontos látni a közös jövőképet, amiért érdemes harcolni

null

A Paláveres találkozó vendége ezúttal Ágostházy Szabolcs, a Közigazgatási és Területfejlesztési Minisztérium európai uniós fejlesztésekért felelős államtitkára volt. Az Üllői úti Polgárok Házában rendszeresek az összejövetelek, ahol a közéleti témákkal kapcsolatos kérdések mellett aktuálpolitikai témákkal is foglalkoznak "A" Balogh Zsuzsa és Vajda Miklós szervezésében.

Az államtitkár úgy fogalmazott az újév első Paláveres találkozóján, hogy számos feladat előtt áll a polgári közösség, minden találkozónak van jelentősége, szavai szerint "minden kérdés fontos, hogy jól értsük egymást és lássuk azt a közös jövőképet, amiért közösségként és egyénileg is érdemes harcolni." A Polgárok Házában tartott összejövetel fókuszában a nemzeti konzultáció kitöltésének fontossága állt, de számos más, érdekes témában is kifejtették álláspontjukat a résztvevők. A rendezvényről készült videó ide kattintva nézhető vissza.

PestiSracok facebook image

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.