Pesti Srácok

Nem csak állampolgárságában magyar! – Premier League-ben szereplő együttes ajánlatát utasította vissza Marco Rossi

Nem csak állampolgárságában magyar! – Premier League-ben szereplő együttes ajánlatát utasította vissza Marco Rossi

Van szövetségi kapitányunk, méghozzá magyar szövetségi kapitányunk van! Mi sem tanúskodik erről jobban, mint az, hogy Marco Rossi kitart a magyar válogatott mellett, és nincs olyan ajánlat, ami elcsábítaná hazánkból. Köszönjük kapitány!

A magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya a közelmúltban a parmatoday.it oldalnak adott nagyobb lélegzetű interjút, melyben több érdekes információt is közölt. Többek között szóba került, hogy a magyar válogatott teljesítményére a többi európai topbajnokságokban is felkapták a fejüket, ezt mi sem bizonyítja jobban, hogy a szövetségi kapitány is elismerte: míg korábban egy Bundesliga-klub megkeresését utasította vissza, három hete egy Premier League-ben szereplő együttes vezetőinek mutatott ajtót.

– fogalmazott, a Mandiner szerint nem nehéz kitalálni, melyik lehetett ez az angol első osztályú együttes, ugyanis a Nottingham Forest december 19-én menesztette az utolsó hat bajnoki mérkőzésén csupán egy pontot szerző menedzsert, Steve Coopert, annak ellenére, hogy 2022 nyarán a szakember irányításával 23 év után jutott fel újra a legjobbak közé a nottinghami alakulat; a következő nap pedig Nuno Espiríto Santót lett a klub szakmai munkájának első számú irányítója. A fenti dátum pedig tökéletesen egybevág a Marco Rossi által jelzett időponttal.

PestiSracok facebook image

Forrás: Mandiner; Fotó: MTI/Koszticsák Szilárd

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!