Pesti Srácok

Nem csak állampolgárságában magyar! – Premier League-ben szereplő együttes ajánlatát utasította vissza Marco Rossi

Nem csak állampolgárságában magyar! – Premier League-ben szereplő együttes ajánlatát utasította vissza Marco Rossi

Van szövetségi kapitányunk, méghozzá magyar szövetségi kapitányunk van! Mi sem tanúskodik erről jobban, mint az, hogy Marco Rossi kitart a magyar válogatott mellett, és nincs olyan ajánlat, ami elcsábítaná hazánkból. Köszönjük kapitány!

A magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya a közelmúltban a parmatoday.it oldalnak adott nagyobb lélegzetű interjút, melyben több érdekes információt is közölt. Többek között szóba került, hogy a magyar válogatott teljesítményére a többi európai topbajnokságokban is felkapták a fejüket, ezt mi sem bizonyítja jobban, hogy a szövetségi kapitány is elismerte: míg korábban egy Bundesliga-klub megkeresését utasította vissza, három hete egy Premier League-ben szereplő együttes vezetőinek mutatott ajtót.

– fogalmazott, a Mandiner szerint nem nehéz kitalálni, melyik lehetett ez az angol első osztályú együttes, ugyanis a Nottingham Forest december 19-én menesztette az utolsó hat bajnoki mérkőzésén csupán egy pontot szerző menedzsert, Steve Coopert, annak ellenére, hogy 2022 nyarán a szakember irányításával 23 év után jutott fel újra a legjobbak közé a nottinghami alakulat; a következő nap pedig Nuno Espiríto Santót lett a klub szakmai munkájának első számú irányítója. A fenti dátum pedig tökéletesen egybevág a Marco Rossi által jelzett időponttal.

PestiSracok facebook image

Forrás: Mandiner; Fotó: MTI/Koszticsák Szilárd

Ajánljuk még

Háromgyermekes postáskisasszonnyal, a pártklub kalandos múltú sztárjával bukott le Jakab Péter

Exkluzív 2021 november 24.
Háromgyermekes édesanya Molnár Enikő, Jakab Péter kabinetfőnöke, akivel lebukott a Jobbik elnöke – tudta meg a PestiSrácok.hu. Hétfőn a Bors hozott hozott nyilvánosságra egy videofelvételt, amelyen az látható, hogy Jakab egy budapesti lakásnál várja a nőt, majd széttárt karokkal rohan elé, másnap reggel pedig nagy körültekintéssel, együtt is távoztak a lakásból. Az azóta megjelent cikkek szerint Jakab autója többször is ennél a lakásnál parkolt és olyan fotó is nyilvánosságra került, amelyen a Jobbik elnöke egy bőrönddel érkezik a lakáshoz. Kedden pedig arról írt a Bors, hogy bár Molnár Enikő letagadta, hogy Jakab ezúttal is nála töltötte az éjszakát, később úgy menekítették ki a politikust a lakásból. Jakab Péter persze tagad és perrel fenyeget mindenkit, azt próbálja elhitetni, hogy csak munkakapcsolat fűzi a kabinetfőnökéhez, és egész éjszakákon át csak dolgoznak.