Pesti Srácok

Reagált a Fidesz a Demokratikus Koalíció vádaskodására

null

Gyurcsányék tömeges munkanélküliséget és migránsbetelepítéseket hoznának magukkal - így reagált a Fidesz Varga Ferenc sajtótájékoztatójára. A Jobbikból a DK-ba átigazolt országgyűlési képviselő azt követelte, tiltsák be, hogy az Európai Unión kívülről érkezhessenek vendégmunkások Magyarországra. A politikus szerint nem az üres álláshelyekre veszik fel a vendégmunkásokat, hanem a kirúgott magyarok helyére.

- írta a Fidesz. A nagyobbik kormánypárt emlékeztetett, a baloldal kormányzása alatt már bebizonyította, hogy képtelenek megvédeni a magyar munkahelyeket, nemrég pedig azt is bevallották, hogy évi 70 ezer migránst telepítenének be Magyarországra. Hozzátették:

PestiSracok facebook image

Forrás: MTI; Fotó: PS/Hatlaczki Balázs

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.