Pesti Srácok

Korányi bevallotta, Karácsonnyal közösen lobbiztak Brüsszelben, hogy Magyarország ne kapjon uniós forrásokat (Videó)

Az Action for Democracy Karácsony Gergelyékkel közösen lobbizott Brüsszelben azért, hogy Magyarország ne kapja meg a neki járó uniós forrásokat – számolt be a Magyar Nemzet a MagaBabe nevezetű X-oldalon megjelent videóra hivatkozva. Ez az a csatorna, ahol az elmúlt hetekben az A4D több tisztségviselője is arról beszélt, külföldi pénzeket juttattak a magyarországi kampányba, és a magyar vezetés megbuktatása érdekében többek között Soros Györggyel működtek együtt.

A Magyar Nemzet szerint a legutóbb közzétett felvételen Korányi Dávid, az Action for Democracy ügyvezetője több olyan kulcsfontosságú körülményről számolt be, amelyet korábban cáfoltak.

– fejtette ki Karácsony Gergely korábbi városdiplomáciai főtanácsadója.

PestiSracok facebook image

Korányi tehát elismerte, hogy a főpolgármester – vagyis az akkori munkaadója – hivatalával karöltve lobbiztak Brüsszelben annak megnehezítéséért, hogy megkaphassuk a hazánknak járó uniós forrásokat.

Forrás: X/Magyar Nemzet

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!