Pesti Srácok

A fekáliás Szajnában lubickolt a sportminiszter

null

Franciaország sportért, valamint az olimpiai és paralimpiai játékokért felelős minisztere, Amélie Oudéa-Castéra megmártózott szombaton a nemrég még fekáliás Szajnában. Vele tartott a francia küldöttség zászlóvivője is, Alexis Hanquinquant is.

A miniszter eme tettével próbálta bizonyítani, hogy felkészült Párizs az olimpiai játékokra (azok előtt nagyjából két héttel) és hogy ígéretükhöz híven meg tudják tartani az úszóesemények egy részét a Szajnában.

A hír azért megdöbbentő, mert nemrég még azzal fenyegetőztek a franciák, hogy beleürítenek a Szajnába, mert a párizsi olimpia miatt a hajléktalanokat és a szexmunkásokat eltávolították, hogy szebb városképet mutassanak. Hogy végül megtették-e jó kérdés, mindenestre bátor cselekedett volt megmártózni a kakigyanús vízbe.

PestiSracok facebook image

Forrás: Mandiner, fotó: X

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.