Pesti Srácok

Menczer: A Gyurcsány-fióka már Kötcsén is próbálkozott

null

Ismeretes, a Demokratikus Koalíció (DK) aktivistája zavarta meg Orbán Viktor nyitóbeszédét a Strasbourgban tartott nemzetközi sajtótájékoztatóján. A miniszterelnök azonban felülemelkedett a szélsőbaloldali közjátékon, és zavartalanul folytatta beszédét. Menczer Tamás Facebook posztjában most arra is rávilágít, hogy nem a strasbourgi "meló" volt az első ezen ifjú gyurcsányista provokátor számára.

A Fidesz kommunikációs igazgatója "örül", hogy Kötcsén már beszélgethetett a DK fiatal aktivistájával.

A Gyurcsány-párti aktivista legújabb performanszaként odarontott Strasbourgban a miniszterelnökhöz és ezt kiabálta: „Mennyiért árulta el a hazát, miniszterelnök úr?” A férfit végül a teremőrök néhány másodperc után kivezették. A DK-s provokátornak Dobrev Kláráék adták a belépőt az Európai Parlament épületébe. A strasbourgi botrány okozója Gyekiczki Márton, a Demokratikus Koalíció ifjúsági szervezetének tagja, érdi önkormányzati képviselő. Az aktivista azt is tudakolta Orbán Viktortól, hogy mennyit kapott Vlagyimir Putyin orosz és Hszi Csin-ping kínai elnöktől, amiért szerinte elárulta Magyarországot és az Európai Uniót.

(Kiemelt kép: Hatlaczki Balázs-PS)

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.