Pesti Srácok

Menczer Tamás: Magyar Pétert a mentelmi jogával fogják az Európai Parlamentben (Videó)

Menczer Tamás: Magyar Pétert a mentelmi jogával fogják az Európai Parlamentben (Videó)

"Manfred Weber nyilvánvalóan elmondta Magyar Péternek, hogy idefigyelj, öcsi, te azt csinálod, amit mondunk, mert pontosan tudjuk az összes botrányodat" - jelentette ki a közösségi oldalára feltöltött videóban Menczer Tamás.

A Fidesz kommunikációs igazgatója úgy véli, hogy Magyar Péter végrehajtja Weberék minden utasítását, mivel "a mentelmi jogával fogják" a tiszás politikust.

- mondta Menczer Tamás.

PestiSracok facebook image

Forrás: Facebook/Menczer Tamás; Fotó: Facebook/Deutsch Tamás

Ajánljuk még

Évek óta nyomasztanak bennünket a Birodalom tényellenőrei, de a Századvég most visszavág nekik (Polbeat-videó)

‎Polbeat 2025 március 14.
Egyfajta kifordított A Birodalom visszavágnak lehetünk szemtanúi, hiszen a Századvég új Tényellenőr.hu-ja épp a birodalomnak vág vissza - vezette fel a legutóbbi Polbeat-beszélgetést Huth Gergely, aki Both Hunort, az új elemző csapat és internetes portál vezetőjét, illetve Béky Zoltánt, a Századvég vezető jogászát kérdezte, Stefka István közreműködésével. Both elmagyarázta: a globalista erők épphogy az álhírek terjesztéséhez használják a fizetett "tényellenőr csapataikat" és elég nagy sikerrel jártak világszerte a negatív kampányaikkal, hangulatkeltéseikkel. E fegyverük kifejezetten a nemzeti szuverenitás megtámadására irányult, de "most ellenük fordítjuk azt."

Mitől lesz valaki jobboldaliként a kiegyezés híve? – A Magyar Patrióták elnöke volt a Polbeat vendége

‎Polbeat 2023 április 13.
A magyarság szegletköveiből nem lehet csemegézni, azokat együtt kell vállalni, ha valaki közénk akar tartozni – mondta Hetzmann Róbert, a Magyar Patrióták Közösségének elnöke a Polbeat múlt heti adásában. Huth Gergely és Stefka István a karakán nemzeti közösség vezetőjével arról is beszélgetett, hogy mi a nemzeti maximum, mitől lesz valaki valódi patrióta? A műsorban kiderült az is, hogy a háborús válságból adódó megszorítások itthon nagyobb mértékben érintik a valóban nemzeti civileket, mint a liberálisabb jobboldaliakat, a párbeszéd és a kiegyezés híveit, ami szomorú következményekkel jár. A Magyar Patrióták például kénytelenek voltak felszámolni irodájukat és elbocsátani munkatársaikat.