Pesti Srácok

Tarr Zoltán, miután Magyar Péter agyhalottnak nevezte többek között őt is: "A csapat jó"

Tarr Zoltán, miután Magyar Péter agyhalottnak nevezte többek között őt is: "A csapat jó"

„A párt is egy emberi közösség, és az EP-képviselők is elvárnak tiszteletet, még Magyar Pétertől is” – értékelte az újabb kiszivárgott hangfelvételeket Nagy Attila Tibor politikai elemző.

Lapunk is beszámolt róla, hogy csütörtökön újabb hangfelvételek szivárogtak ki, melyekben Magyar Péter a saját párttársairól beszélgetett a volt barátnőjével, Vogel Evelinnel. A Tisza Párt elnöke „agyhalottaknak” nevezte többek között az EP-képviselőit, mert közülük valaki nyilatkozott a sajtónak, annak ellenére, hogy

Magyar kiadta utasításba, rajta kívül senki sem beszélhet az újságíróknak. Egy másik hanganyag tanúsága szerint a Tisza Párt elnöke egykori kedvesének még azt is elárulta, hogy egyik EP-képviselője sem „szimpi” neki.

PestiSracok facebook image

– hangzott el.

A Mandiner által megkérdezett Nagy Attila Tibor szerint nem kizárható, hogy az újabb napvilágra került felvételek manipuláltak, de azt leszögezte, hogy Magyarnak most meg kell nyugtatnia a politikustársait, hogy tiszteli és becsüli őket.

- mondta el a politikai elemző.

Magyar Péternek Nagy Attila Tibor szerint jobban kell ügyelnie arra, hogy a párton belüli munkatársakkal, politikustársaival "megfelelő, asszertív stílusban beszéljen, kerülve mindenféle durvaságot".

- véli a politikai elemző.

Idő közben már Magyarék is nyilatkoztak az újabb merész kijelentések kapcsán. A Tisza párt elnöke érdemben ugyan nem cáfolta a csütörtök reggel kiszivárgott hangfelvételek eredetiségét Magyar Péter, csupán „illegálisan megszerzettnek és manipuláltnak” titulálta azt. A Tisza vezetője tartalmában nem kommentálta, hogy valóban agyhalottnak, Soros-ügynöknek és tehetségtelennek nevezte-e saját kollégáit, és láthatóan nem örül annak, hogy ez nyilvánosságra került.

Magyarék Facebook posztja alatt pedig az egyik "sértett" Tiszás EP-képviselő is kommentelt szűkszavúan. Tarr Zoltán annyit írt:

(Mandiner, PS / Kiemelt kép: Facebook)

Ajánljuk még

Itt a nagy antifa-széljobb vita a Polbeatben: "Nefelejcs" Gergő vs. Lipták Tamás, csütörtök 18 óra, R56!

‎Polbeat 2025 május 29.
Szélsőbal nincs, de igény az volna rá - írta Varga "Nefelejcs" Gergő hét éve a Tett blogon. Nem kellett sokat várnia, hogy a folyamatosan tüzelt antifa csoportok végül radikalizálódjanak, elég csak az Ilaria Salis-féle, 2023-as budapesti terrortámadásra gondolni. Varga "Nefelejcs" Gergő, aki a marxista portál, azaz a Mérce munkatársaként, a Vörös Szittya vlog arcaként és mindenek előtt antifa szervezőként ismert, elfogadta a PestiSrácok felkérését, hogy a másik nagy közéleti szubkultúra, a nemzeti radikálisok emblematikus képviselőjével, Lipták Tamással, a Jobbszélső Telegram csatorna szerkesztőjével, a Magyar Jelen szerzőjével megmérkőzzön a Polbeat nyilvános felvételén, május 29-én, csütörtökön, 18 órától, az R56 Sörözőben. Mérkőzésvezető: Huth Gergely és Kertész Dávid.

Éles lőszerek és beütött, csuklyás alakok a tévészékház ostrománál – Császár Attila volt a Polbeat vendége

‎Polbeat 2023 március 11.
Hiába híresztelték az ellenkezőjét, azaz, hogy a 2006. szeptember 18-i tévéostrom idején a Hír TV és a mögötte állók szándékosan irányították a tömegeket, valójában mi oda mentünk, ahol a drámai események zajlottak, még a közvetlen feletteseinkkel sem volt idő egyeztetni róla. Gyűjtöttük az információkat az utca történéseiről, megvolt a technikánk, hogy ország-világ élőben követhesse azokat, tehát (sajnos egyedüliként a magyar médiában) a munkánkat végeztük – mondta a Polbeatben a Nézőpont Intézet Jótollú Magyar Újságíró-díjával frissen kitüntetett Császár Attila, aki az MTVA-nál, a Hír TV-nél és az Echo TV-nél végzett bő három évtizedes riporteri, szerkesztő-műsorvezetői munkájával érdemelte ki a kuratórium elismerését. Huth Gergely a műsorban lejátszotta azt az először a PestiSrácok.hu-n bemutatott, drámai belső rádiófelvételt, amelyen a lángoló tévészékházban minden bizonnyal szándékosan magukra hagyott rendőrök kiabálnak kétségbeesetten. Császár Attila válaszul kifejtette sok év oknyomozó riporteri munkája révén megalkotott teóriáját Gyurcsányék akkori, ördögi tervéről. Stefka István pedig a közös médiaháborús élményeket elevenítette fel "Csaszival", hiszen mindketten megtapasztalták, hogy milyen a sajtószabadság "balliberális" módra, amikor 1994-ben a visszatérő MSZP–SZDSZ-hatalom úgy rúgatta ki őket azonnali hatállyal a Magyar Televízióból, hogy még a hivatalos vezetőváltást sem várták ki.