Pesti Srácok

Ezen a pályán gurultak a dollárok – Videón a hálózatok csicskáinak kifizetési folyamata

Ezen a pályán gurultak a dollárok – Videón a hálózatok csicskáinak kifizetési folyamata

A Szuverenitásvédelmi Hivatal összefoglalta, hogy milyen lépcsőkön érkeztek a destabilizációra szánt külföldi csúszópénzek a magyarországi álcivil szervezetekhez és a balos sajtóhoz. A lépcsők meglepően egyszerűek: előbb begyűjtötték az amerikai és az európai közpénzeket, majd kiutalták Gyuri bácsiéknak, akik az alapítványaikon tisztára mosták az egészet, majd kifizették a hazai szolgáikat.

Lánczi Tamás egy Facebookra feltöltött videóban foglalta össze azokat a Szuverenitásvédelmi Hivatal által feltárt információkat, melyek szerint az elmúlt három évben összesen 23 milliárd forint értékben érkezett amerikai kormányzati, valamint európai uniós pénz Magyarországra:

Az elmúlt években több tízmilliárd forint támogatás csurrant, cseppent a magyarországi ellenzékhez kormánybuktatási szándékkal. A politikai nyomásgyakorlásra költött pénzek négy lépcsőben érkeztek a hazai baloldalhoz:

PestiSracok facebook image

A pénzmosás tehát meglehetősen egyszerű módszerrel zajlik: előbb fogják az adófizetői pénzeket, majd a hálózat központjához juttatják, ahonnan majd kifizetik a csicskamajdanozókat. Azt azért egy pillanatra se higgyük, hogy a Soros-alapítványok közben nem veszik le a saját sápjukat. Panyi Szabolcsék csak a leeső falatokat kapják meg az asztaltól.

A kifizetések egyik külön szépsége, hogy azok adományként jelennek meg, így nem kell fizetésként, vagy egyéb költségként elkönyvelni. Így tehát mi nem mondjuk azt, hogy a libsi propagandistáknak 5 milliós fizetésük van. Nincs, az nem a fizetésük, az a csúszópénz. Cserébe annyit kell tenniük, hogy a globalista narratívát tolják.

Fotó: MTI/CEU/Végel Dániel

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!