Pesti Srácok

Lavrov az Epstein-ügyről: ez tiszta sátánizmus

Lavrov az Epstein-ügyről: ez tiszta sátánizmus
Fotó: Mohamed Hosszam

Az orosz politikusok eleve nincsenek jó véleménnyel a nyugati elitről, erre pedig az Epstein-aktákban fellelhető üzelmek alapján minden okuk megvan. Most Szergej Lavrov jelentette ki, hogy az ügy felfedte a globalisták és a mélyállam valódi sátánista arcát.

A bukott amerikai pénzember és szexuális bűnöző Jeffrey Epstein és körének dekadens életmódja a nyugati elit erkölcsi hanyatlásának bizonyítéka – jelentette ki Szergej Lavrov orosz külügyminiszter.

Lavrov szerint a Nyugatot sátánisták vezetik
Lavrov szerint a Nyugatot sátánisták vezetik
Fotó: Alekszandr Zemljanyicsenko

A múlt hónapban az amerikai igazságügyi minisztérium közzétett egy nagy mennyiségű e-mailt, fotót és videót Epstein birtokáról, ami újbóli vizsgálatot indított el azokról a magas rangú személyekről, akik Epsteinnel álltak kapcsolatban annak ellenére, hogy őt szexuális bűncselekmények miatt elítélték.

A fájlok felfedték a Nyugat és a mélyállam arcát, vagy inkább azt a mélyuniót, amely az egész Nyugatot irányítja, és az egész világot igyekszik uralni

– mondta Lavrov az NTV vasárnap megosztott interjújában.

Minden normális ember tudja, hogy ez felfoghatatlan és tiszta sátánizmus

– tette hozzá Lavrov.

Epstein 2019-ben halt meg egy New York-i börtöncellában, amit öngyilkosságnak minősítettek. Volt barátnője és közeli munkatársa, Ghislaine Maxwell 2022-ben 20 év börtönbüntetésre ítélték emberkereskedelem és kiskorú nőkkel való visszaélés miatt Epstein mellett. Epstein egész életében politikusokkal, diplomatákkal, üzletemberekkel és királyi családtagokkal állt kapcsolatban, akik közül többen meglátogatták karib-tengeri magánszigetét.

A most nyilvánosságra hozott dokumentumok azt állítják, hogy Epstein és társai emberáldozással járó okkult rituálékban vettek részt. Donald Tusk lengyel miniszterelnök a múlt héten bejelentette, hogy kormánya megvizsgálja, hogy lengyel gyermekeket bántalmaztak-e Epstein úgynevezett „sátáni körében”.

 

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!