Pesti Srácok

Kárpátia Zenekar: ki fog derülni, hogy átverték az országot, de ez sovány vígasz

Kárpátia Zenekar: ki fog derülni, hogy átverték az országot, de ez sovány vígasz

A Nemzeti oldalt képviselő pártoknak nem sikerült megnyerni a választást – írta Petrás János. A Kárpátia Zenekar frontembere hozzátette, rövid időn belül ki fog derülni, hogy átverték az országot, de ez persze sovány vigaszt nyújt.

A globalista tömb ördögi módon tudta megvezetni a választók többségét, és egy irányba terelni őket – kommentálta a választások eredményét a Kárpátia Zenekar frontembere.

Kárpátia Zenekar
A Kárpátia Zenekar szerint sovány vígasz, hogy igazunk lesz

Mint Petrás János kiemelte,

láttuk a veszélyt, hiszen voltunk már hasonló helyzetben, mégis sokan hagyták magukat besétálni a csapdáikba.

Úgy vélte, a jobboldali pártok szavazóinak fel kéne ismerni végre, hogy nem a különbségeket kell keresgetni egymásban, hanem azt, ami összeköt: Isten, Haza, Család.

Ha a magukat hazafinak mondó emberek egyfelé húznak, akkor a pártok is kénytelenek lesznek a nemzet érdekében kompromisszumokat kötni

-összegzett.

A Kárpátia Zenekar megkezdte a fiatalok visszatérítését

A dolgunk felállni és tízszeres erőkifejtéssel megóvni gyermekeinket az ostoba nihiltől és az undorító szodómiától – tette hozzá Petrás, kiemelve, a zenekar koncertjeire továbbra is ingyenes a belépés a tizennyolc év alatti korosztálynak

megadva ezzel az esélyt, hogy a normalitás felé induljanak az életben.

 

 

Ajánljuk még

"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben

‎Polbeat 2023 június 10.
Rendhagyó Polbeatet szerveztünk Stefka István 80. születésnapjára a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőbe, ahol a PestiSrácok.hu-s csapat mellett Stefka régi barátja és harcostársa, Alexa Károly irodalomtörténész, író, illetve a konzervatív televíziózás nagy, a rendszerváltoztatás utáni - a Horn-Kuncze-kormány által teljesen felszámolt - korszakának két jeles alakja (egyben az ünnepelt akkori munkatársa), Mátyássy Andrea és Dézsy Zoltán is elmondta méltatását, visszaemlékezését. Megszólalt továbbá Stefka István felesége, Naszályi Kornélia és egyik lánya, Stefka Nóra, továbbá Ambrózy Áron, Szabó Gergő és Szalai Szilárd. A Huth Gergely által celebrált rendkívüli adást végül egy fergeteges köszöntés követte, a tortát és a pezsgőt Stefka István kedvenc együttesének, az AC/DC-nek a dübörgésére hozták be a kollégák.

Dobrev Klára, az orléans-i szűz? – Gav Duncan, Szalai Szilárd, Stefka István és Huth Gergely a Polbeatben (visszanézhető)

‎Polbeat 2023 május 13.
"És azt hallottad, hogy Gyurcsányné Dobrev Klára fehér ruhában tüntetett a rendőri erőszak ellen?" – hullámzik végig a közösségi médián a pesti vicc múlt vasárnap óta, amikor is az ország közéleti témákra és balos valóságshow-kra fogékony része a Karmelita előtt készült fotókon szembesülhetett a nem mindennapi látvánnyal. Közben az is kiderült, hogy a guruló dollároknak is van "ára", hiszen David Pressman és az USA nagykövetsége most olyan pályázatot írt ki magyarországi "független" szerkesztőségek számára, amelyben a támogatási összeg attól függően módosulhat, hogy a szerkesztőség mennyiben szolgálja az Egyesült Államok érdekét. Mondhatni, szerződésbe foglalják a hazaárulást. Minderről a momentumos őrjöngő tüntetők támadását elszenvedő Szalai Szilárd kollégánkkal és a patrióta médiatér legmagyarabb skótjával, azaz Gav Duncannal beszélgetett a Polbeatben Huth Gergely és Stefka István.