Pesti Srácok

Hollik: az amerikai nagykövet fogadja el, a magyarok továbbra is a béke pártján állnak

A Fidesz arra kéri David Pressman amerikai nagykövetet, fogadja el, hogy a magyarok továbbra is a béke pártján állnak – mondta Hollik István, a kormánypárt kommunikációs igazgatója pénteki videónyilatkozatában.

– fogalmazott Hollik István. A Fidesz kommunikációs igazgatója hozzátette: ez az amerikai baloldal álláspontja, amit nem fogadnak el.

PestiSracok facebook image

– mondta. Hollik István ezért az amerikai nagykövetet arra kérte: fogadja el, hogy mi, magyarok továbbra is a béke pártján vagyunk.

Forrás: MTI; Fotó: MTI/Koszticsák Szilárd

Ajánljuk még

Az Állami-lakótelepről indulva lett a világ legdrágább játékosa és az utolsó magyar vb-gól szerzője – Détári Lajos hatvanéves!

Exkluzív 2023 április 24.
Alapembere volt az 1980-as évek világverő magyar válogatottjának, ő magyar foci eddigi utolsó világklasszisa, egyben ő szerezte a magyar labdarúgás utolsó világbajnoki gólját is. Középpályás létére rendkívül gólerős volt, ugyanakkor irányítani is zseniálisan tudott, labdáinak, utolsó passzainak pedig mindig szeme volt. A Németországban, Görögországban és Olaszországban is sztárrá váló egykori csodálatos játékos, Détári Lajos ma ünnepli hatvanadik születésnapját, írásunkkal előtte tisztelgünk.