Pesti Srácok

Márki-Zay beismerte, hogy Gyurcsány le tudja váltani, és ő mondja meg, ki a „kapitány” (Videó!)

Márki-Zay beismerte, hogy Gyurcsány le tudja váltani, és ő mondja meg, ki a „kapitány” (Videó!)

Márki-Zay Péter a Pesti TV műsorvezetője, Bohár Dániel kérdésére ismerte be, hogy Gyurcsány Ferenc bármikor leválthatja a baloldal éléről. A hódmezővásárhelyi polgármester kollégánk felvetésére jelentette ki, hogy valóban a bukott miniszterelnök mondja meg, hogy ki a "kapitány".

Bohár Dániel kérdésére meglepően őszintén válaszolt Márki-Zay Péter. A baloldal miniszterelnök-jelöltje beismerte, hogy Gyurcsány Ferenc diktál a baloldalon, és bármikor leválthatja őt, hiszen a DK elnöke mondja meg, hogy ki a "kapitány".

– válaszolta Bohár kérdésére a hódmezővásárhelyi polgármester.

PestiSracok facebook image

https://www.facebook.com/watch/?v=464981784993972&extid=NS-UNK-UNK-UNK-IOS_GK0T-GK1C&ref=sharing

Forrás: Facebook; Fotó: Bohár Dániel/Facebook (képernyőfotó)

Ajánljuk még

Nagyon súlyos, sötét dolgokról írok - Mező Gábor az első novelláskötetéről, régi és új ügynökökről (PS-videó)

‎Polbeat 2024 szeptember 10.
Nagyon súlyos, sötét történetekről írok. Gondolom nem meglepetés, hogy a XX. század második feléből. Azért dolgozom, hogy valamennyire tanuljunk a múltból, és ne menjünk bele ugyanazokba a csapdákba, amikbe korábban. Erre vonatkozik a cím, hogy Az ördög van odakint. Az ördögöt valahogy kívül kell tartanunk, nem szabad beinvitálni a házunkba. Ugyebár csak akkor tud bejönni, ha meghívjuk - mondta Mező Gábor kutató-író első novelláskötetéről, Huth Gergely kérdéseire.