Pesti Srácok

Ittasan vezetett egy "kőgazdag fiatal", aminek Szalai Ádám itta meg a levét

Ittasan vezetett egy "kőgazdag fiatal", aminek Szalai Ádám itta meg a levét

Összetörték Szalai Ádám, a magyar labdarúgó-válogatott nemrég visszavonult egykori csapatkapitányának Mercedes AMG G63 típusú autóját szombat este Budapesten, a tettes pedig az ittasan vezető Tóth Attila volt, akit a TV2 Kőgazdag fiatalok című műsorából ismerhettek a nézők.

Perceken múlott, hogy nem történt tragédia az Óbudán történt balesetből, ugyanis Szalai Ádám családjával éppen öccsét látogatta meg és a becsapodás előtt pár perccel szálltak ki az autójukból, amibe később Tóth Attila beleszállt Teslájával. Szalai autójában jelentős kár keletkezett, ugyanis még a betonkerítést is megrepesztette.

A szemtanúk elmondása szerint Tóth Attila elhajtott volna az ütközés után, de

PestiSracok facebook image

A baleset után a rendőrök és a mentők is megérkeztek, Tóth Attilát pedig könnyű sérülésekkel vitték kórházba.

Forrás: Index

Ajánljuk még

A patriotizmus maga a lázadás - Lajkó Fanni és Szűcs Gábor a Polbeatben

‎Polbeat 2024 december 16.
A mai világ arról szól, hogy egyáltalán ne legyenek nemzetek, ebben pedig a patriotizmus eszméje maga a lázadás. Nemigen maradt olyan uniós tagállam, ahol annyira hazaszeretők az emberek, mint mi, magyarok. Szerencsések vagyunk, hiszen Nyugat-Európában már kevert a társadalom, s lényegében nincs az embereknek nemzettudata - mondta a Polbeat című műsorunkban Lajkó Fanni, jogász az Alapjogokért Központ elemzője, aki másik vendégünkhöz, Szűcs Gábor jogász-elemzőhöz hasonlóan a Nemzeti Ellenállás Mozgalom alapító tagja. Szűcs Gábor ugyanerről így fogalmazott: nem elég önmagában, ha politikusok állnak ki egy ügy mellett, "nekünk is meg kell mutatni, hogy mi a fontos, mert a mi életünkről van szó". Huth Gergely kérdéseire elhangzott az is: Magyar Péter csak epizódszereplő lehet, előbb-utóbb el fog bukni és ezt ő is érzi.