Pesti Srácok

Jámbor András: azért akarok a parlament jegyzője lenne, mert baromi sok pénz jár érte (videó!)

Jámbor András: azért akarok a parlament jegyzője lenne, mert baromi sok pénz jár érte (videó!)

Jámbor András a józsefvárosi neomarxista politikai kultúrenklávé ellenzéki országgyűlési képviselője kendőzetlen őszinteséggel mondta ki, hogy azért szeretne az újonnan megválasztott Országgyűlés jegyzője lenni, mert „baromi” sok pénz jár érte – derül ki egy a Bohár Dániel közösségi oldalán megjelent videóból.

– fogalmazott az ellenzéki képviselők kerekasztal beszélgetésén Jámbor, aki nem mellesleg a szélsőbaloldali Szikra Mozgalom jelöltjeként nyerte meg a józsefvárosi egyéni országgyűlési képviselői körzetet és a Karácsony Gergely-féle Párbeszéd frakciójába fog beülni a május 2-án megalakuló Országgyűlésben.

PestiSracok facebook image

Forrás: Bohár Dániel Facebook-oldala; Fotó: Jámbor András Facebook-oldala

Ajánljuk még

Heteken át lesték, zaklatták a kászoni gyermekeket az Átlátszó Erdély újságírói

Exkluzív 2023 július 12.
Három héten át majdnem minden nap lesben álltak, fotóztak és követték is a kászonimpéri otthonban nevelkedő gyermekeket az erdélyi balliberális lapok újságírói, hogy minél szaftosabb sztorival tudjanak odasózni Böjte Csaba ferences szerzetesnek és alapítványának – tudta meg a PestiSrácok.hu. A történtek rendkívül felzaklatták a fiatal kamaszokat, akik addigra már maguk mögött hagyták az elszenvedett traumákat, és a nevelők, valamint szakpszichológusok munkája által feldolgozták a korábban elszenvedett szexuális és egyéb bántalmazásokat. Lapunk elkísérhette Böjte Csabát a napokban Kászonba, ahová azért látogatott el, hogy meggyőződjön róla, minden segítséget megadnak az érintett gyermekek lelki és mentális fejlődése, traumáik feldolgozása érdekében. A tapasztaltak megnyugtatóak: motivált, lelkes fiatalokkal találkoztunk, akik ma már kifejezetten azt kérik, hagyják őket békén és senki ne is emlékeztesse őket az átéltekre, mert csak így tudnak valóban továbblépni. Sportversenyekre járnak, ministrálnak, aktív hitéletet élnek és tervezik a jövőt. Egyikük tűzoltóversenyekre jár és ér el kiváló eredményeket, gondol rá, hogy majd akár egyenruhát öltsön; egy másik fiú történelemtanárnak készül és rengeteget olvas.

A Mezey-válogatott egyik legnagyobb rejtélye a Nyilasi-ügy lett – Ma sem egyértelmű, hogy miért maradt itthon a csapatkapitány

Exkluzív 2021 június 2.
A Mezey-válogatott történetében három különlegesség, ha úgy tetszik, nagy rejtély, „titok” van. Az egyik az, hogy miként tudott szinte a semmiből kinőni egy világverő gárda? A másik, hogy miért ért véget ez a csodálatos menetelés úgy, ahogyan véget ért? A harmadik pedig az, hogy a csapat szellemi vezére és csapatkapitánya, Nyilasi Tibor vajon miért nem utazott ki a mexikói világbajnokságra? Visszaemlékező sorozatunk mai részében a Nyilasi-ügy hátterét igyekszünk feltárni.