Pesti Srácok

fizetés

Állítsuk meg Magyar Péter ámokfutását! Egy áruló nem nevezhet aljas, mocskos senkinek egyetlen embert sem! | Karanténvlog EXTRA

Ps TV 2025 március 28.
Ezen a héten dupla Karanténnal jelentkezünk, ennek alapját pedig Magyar Péter újabb, elképesztő ámokfutása adja meg. A Tisza Párt elnöke ugyanis Kaposváron tartott rendezvényén aljas, mocskos senkinek nevezte a helyszínre látogató és kérdéseket feltenni kívánó jobboldali újságírókat, majd lehazaárulózta őket. Ez még mind nem volt semmi, hiszen ujjal mutogatott rájuk a tömegben, hergelve a kilátogató híveit, azzal a hazugsággal tetézve a méltatlan fröcsögést, hogy a riporterek 5 millió forintot keresnek egy hónapban. Ismerjük ezt a hozzáállást, ismerjük a bolsevikok és a nyilasok módszereit, tudjuk, hogy a prédául dobott, kipécézett emberekkel hogyan szoktak bánni azok, akiket mesterségesen hergelnek fel és tömnek gyűlölettel. Magyar Péter pontosan ezt tette, kaján örömmel, politikushoz és emberhez sem méltóan gyalázta az újságírókat és üzente meg nem először, hogy mindenki rettegjen, aki ellen merészel állni, aki más véleményen van és nem imádja feltétel nélkül a nárcisztikus szektavezért. A zsebmessiás nem volt rest kommentelni sem a másfél perces short videóm alá sem, ahol frappánsan bohóc emojik küldése mellett magyarázkodott, hogy nem ő az agresszív, hanem a jobboldal, és nagy mellénnyel leírta újra, hogy "aljas, közpénzen kitartott propagandisták" vagyunk. Vessünk véget az ámokfutásnak, állítsuk meg Magyar Péter országromboló hergelését, hiszen miközben Szeretetországról hadovál, a következő mondatában polgárháborús üzeneteket küld és csúcsra járatja a hergelést, már a kipécézett emberek családját sem kíméli. Ez lenne a jobboldali diktatúra? Elég volt! Nézzétek meg videónkat és a másfél perces rövid összefoglalót is (a videó elérhető ITT), melyre Magyar Péter reagált.
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!