fizetés
Rétvári Bence a PS-nek: az elmúlt 30 év legnagyobb béremelését kapják a pedagógusok (Videó)
Közbiztonsági kockázatot jelent a tömeges és illegális migráció Európára, mondta Rétvári Bence. A Belügyminisztérium miniszterhelyettese az Észak-Macedóniába induló rendőri misszió búcsúztatásán arról beszélt stábunknak, hogy történelmi béremelést kapnak a következő 25 hónapban a pedagógusok, valamint arról is, hogy az idei Erasmus-programok a szerződéseknek megfelelően valósulnak meg, jövőre pedig tárgyalni fognak az ügyben.Egyre többet keresnek a magyarok, akkor is, ha Jakab Péternek ez nem tetszik
A kedvezmények figyelembevételével számított nettó keresetnövekedés 18,7 százalékos volt idén január–júniusban. Az ágazati béremelések mellett az év elejétől már 200 ezer forintos minimálbér és 260 ezer forintos garantált bérminimum is hozzájárult a jelentős mértékű előrelépéshez. A havi bruttó átlagkereset júniusban és féléves szinten egyaránt meghaladta a félmillió forintot.Gyöngyösi miniszterelnöki fizetésért elnökölheti a Jobbikot
Havonta nagyjából két és fél milliós fizetést kaphat az Európai Parlamenttől Gyöngyösi Márton, ami a különböző költségtérítésekkel, illetve juttatásokkal még nagyobb összeget jelent. Emellett a Jobbik új elnöke a pártvezetésért is kaphat plusz apanázst, így Gyöngyösi havi bevételei még a magyar miniszterelnöknek, valamint az Országgyűlés elnökének a fizetését is túlszárnyalhatják – írja a magyarnemzet.hu.A magyar miniszterelnök fizetése volt az egyik legalacsonyabb az EU-ban
A házelnök illetményével egy szintre, havi bruttó 3,5 millióra emelkedne Orbán Viktor fizetése a jövőben. Az Európai Tanács tagjai – vagyis a 27 uniós tagállam állam-, illetve kormányfői – közül a magyar miniszterelnöknél jelenleg csak a bolgár, a horvát és a lengyel kormányfő, valamint a román államfő keres kevesebbet – írja a magyarnemzet.hu.Most már Hadházy is szeretne esküt tenni, különben nem kapna fizetést
Hiába korábbi ellenállása és lázadása, most már mégis letenné képviselői esküjét Hadházy Ákos. Ezt a politikus már jelezte is a parlament házvezetésének. A botránypolitikus volt az egyetlen, aki bojkottálta a parlament hétfői alakuló ülését, amikor a többi képviselő letette az esküt, helyette fogadóórát tartott a Kossuth téren – idézte felé a Hír TV.Jámbor András: azért akarok a parlament jegyzője lenne, mert baromi sok pénz jár érte (videó!)
Jámbor András a józsefvárosi neomarxista politikai kultúrenklávé ellenzéki országgyűlési képviselője kendőzetlen őszinteséggel mondta ki, hogy azért szeretne az újonnan megválasztott Országgyűlés jegyzője lenni, mert „baromi” sok pénz jár érte – derül ki egy a Bohár Dániel közösségi oldalán megjelent videóból.Franciaországban ismét tüntettek a kórházi dolgozók, keveslik a kormány által ajánlott fizetésemelést
Több ezer francia kórházi dolgozó vonult ismét utcára kedden a nagyvárosokban, miután keveslik a kormány által a közegészségügyi dolgozók fizetésének emelésére javasolt 6,3 milliárd eurót. A tüntetés célja, hogy a szakszervezetek nagyobb nyomást tudjanak gyakorolni a kormányra a néhány nap múlva záruló egyeztetéseken.Ajánljuk még

















