Pesti Srácok

Egymást is aprítják a tiszások, de az ukránokkal kéz a kézben zavarnák el a nemzeti kormányt

Egymást is aprítják a tiszások, de az ukránokkal kéz a kézben zavarnák el a nemzeti kormányt

Foszlik, rohad szét a Tisza Párt, ahol Szeretetországról beszélnek, de egymást is megfojtanák egy kanál vízben. A tiszások közül egyre többen lépnek ki a pártból, de a jelenlegi kormány ellen az ukrán maffiaállammal is örömmel összefognak.

Magyar Péter már rég ráült arra a szakadékba tartó hazugságvonatra, ahonnan már nincs leszállás a pannon Caligula számára. Akit tud, belevisz a közös megsemmisülésbe, és ahogy érzi a vesztét, már arra koncentrál, hogy anarchiát keltsen az összeomlás után. A tiszások közül is egyre többen ismerik fel, hogy rossz lóra tettek, ahogyan Csercsa Balázs is. Az ex-tiszás kitálalt Magyar Péter agresszivitásáról, önimádó és másokat megszégyenítő viselkedéséről, valamint arról is, hogy a megszorítási tervek kibeszélése mindennapos volt a Tisza Párt belső köreiben. A zsebmessiás egyből gyűlölettől eltorzult arccal reagált a leleplezésére, tagadott, hazudott és mutogatott.

Pukkad a tiszás lufi.
Pukkad a tiszás lufi.
Fotó: Hatlaczki Balazs

Elbizonytalanodó tiszások

Közben elkezdték egymást szalámizni a tiszás jelöltek, aktivisták, tűz közelében álló párttagok. Valakit kizártak, valaki önként ment el, de az abonyi jelölt nyíltan kimondta, hogy a jelenlegi Tisza Pártban kivégzőosztag módszerek zajlanak, és olyan körök uralják a pártot, amelyek mindenki mást letaposnak. Recseg-ropog a Magyar Péter által fabrikált akol, de abban azért egyetértenek a gyűlöletben egyesülő tiszások, hogy akár az ukránokkal is összefognak, hogy megdöntsék a nemzeti kormányt. Az ukránok pedig egyre nyíltabban igyekeznek beavatkozni a magyar választásokba, nem is nagyon titkolják, a szektások pedig inkább feláldozzák a jövőjüket, mert a beléjük sulykolt eszement és érthetetlen orbánfóbia teljesen elvette a maradék eszüket.

 

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!