Pesti Srácok

A komplett baloldal beleállt a hazugságokba és rémhírterjesztésbe a gödi Samsung gyár ügyében

Ahogy a történelem során nem egyszer, valakik bedobtak egy méretes hazugságot, félelmet keltettek, sokan pedig meg utána sem néztek annak, amitől megijedtek. A gödi Samsung gyár ügyében a baloldal a régi módszereket vetette be és aljas módon, rémhírt terjesztve támadta a jobboldali önkormányzatot.

A Karanténvlog a tiszás-ukrán duót tökéletesen kiegészítő brüsszeli méregkeverőkkel is részletesen foglalkozott, ám első körben a gödi történések miatt igyekeztünk tiszta vizet önteni a pohárba. Nemrégiben a szélsőbaloldali provokátor, Gulyás Marci is a településen járt, aki balhét csinált a helyi tűzoltóbálon és nyíltan riogatott aljas hazugságokkal, azokat tényként kezelve. Részletes és folyamatos mérések bizonyítják, hogy semmilyen határértéket nem lépett át Gödön és környékén a szennyező anyagok koncentrációja, se a talajban, se a vízben, se a levegőben. Kammerer Zoltán polgármester 2023 óta vezeti a települést, azóta negyedévente mérnek monitoring állomásokon. A baloldal azonban ócska politikai játékká silányította az ügyet és a gödiek kárára keltik a feszültséget, teljesen alaptalanul.

A szélsőbaloldali provokátor, Gulyás Marci Gödön hazug rémhírt terjesztett.
A szélsőbaloldali provokátor, Gulyás Marci Gödön hazug rémhírt terjesztett.

A gödi baloldali kísérlet

Az összes levitézlett baloldali alak erről harsog, bizonyíték és bármiféle alap nélkül. Félresöprik a tényeket és rémhírt terjesztenek, amely büntetőjogi kategória. Dobrev Klárától Magyar Péterig mindegyik percember megmutatta, hogy nem az emberek biztonsága a fontos nekik, hanem a szánalmas politikai haszonszerzés. Az, hogy emberek életét zavarják meg és teszik tönkre fölöslegesen, nem érdekli őket. Sosem érdekelte. A Karantén, miután kidühöngte magát a baloldal gödi aljasságain, mély levegőt vett és a minket fenyegető, kőolajat elzáró ukránok és tiszás barátaik násztáncán dühítette fel magát, amely legalább ilyen mély felháborodást keltett bennünk. Nézzétek most is az adást, megéri!

 

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!