Pesti Srácok

Az ukránok már háborút akarnak ellenünk, közben Magyar Pétert várják hazánk élére

Egyre nyíltabb az ukrán fenyegetés hazánk ellen, közben azt is nyugodtan kimondják, hogy Magyar Péter győzelmét várják, ami biztos is szerintük. De ez még nem elég, azt is elmondják, hogy számukra nyilvánvaló, hogy a Tisza Párt megszorításokra készül az ukránok érdekében.

Két hónap van hátra a választásokig, ám nem csak a belpolitikában pattanásig feszült a helyzet, hiszen már nyugodtan kimondhatjuk, komoly ukrán fenyegetéssel is szembe kell néznie a magyaroknak. Mióta a brüsszeli elit szabadjára engedte őket és elfordult a korrupciós botrány után, úgy érzik, hogy mindent megtehetnek. Ennek alapján napi szinten fenyegetnek bennünket, Orbán Viktort drónokkal akarják elpusztítani, és napok, órák, sőt már percek alatt akarnak hadsereggel behatolni Magyarország területére. Ezek az alakok a háború uszítás ellenére az unió nagy kedvencei, akik soron kívül akarnak felvételt nyerni 2027 elején az Európai Unióba.

Az ukránok mindent bevetnek, katonai invázióval fenyegetik hazánkat.
Az ukránok mindent bevetnek, katonai invázióval fenyegetik hazánkat.
Fotó: Az ukránok mindent bevetnek, katonai invázióval fenyegetik hazánkat.

Az ukránok szintet léptek aljasságban

Nincs most már megállás, minden lehetséges módon nyomást akarnak gyakorolni ránk azok, akiknek folyamatos humanitárius segélyt nyújtunk, akik a legtöbb segítséget tőlünk, magyaroktól kapják, mégis, úgy érzik, hogy nekik jóval több kell. A pénzünk, a katonáink, minden. A Karanténvlog végül foglalkozott a pannon Caligula rémtetteivel is, hiszen Magyar Péter egyre mélyebbre szántja be önmagát, ám mégis úgy próbál mutatkozni a hívei előtt, mint a becsület szobra. A többség azonban átlát rajta.

 

Ajánljuk még

Jobba Gabi színésznő tragikus élete és öngyilkossága – Kik „vették el tőle a levegőt”?

Magyar ugar 2021 január 9.
Jobba Gabi hatalmas csillaga volt a Kádár-rendszernek, Aczél egyik kedvenc írója, Gyurkó László is támogatta, valamint az az Erdős Péter, akinek az egyik kedvese volt. Mégis öngyilkos lett, tragikusan fiatalon, mindössze harminchat évesen. „Nincs több erőm ezzel a lelki nyomorúsággal élni és nem akarok tovább senkinek a terhére lenni” – írta utolsó levelében, míg Gyurkó arra célzott, valakik tönkretették, elvették tőle a levegőt. Mi történhetett? Tóth Eszter Zsófia történész tragikus életének és halálának járt utána.

Háromgyermekes postáskisasszonnyal, a pártklub kalandos múltú sztárjával bukott le Jakab Péter

Exkluzív 2021 november 24.
Háromgyermekes édesanya Molnár Enikő, Jakab Péter kabinetfőnöke, akivel lebukott a Jobbik elnöke – tudta meg a PestiSrácok.hu. Hétfőn a Bors hozott hozott nyilvánosságra egy videofelvételt, amelyen az látható, hogy Jakab egy budapesti lakásnál várja a nőt, majd széttárt karokkal rohan elé, másnap reggel pedig nagy körültekintéssel, együtt is távoztak a lakásból. Az azóta megjelent cikkek szerint Jakab autója többször is ennél a lakásnál parkolt és olyan fotó is nyilvánosságra került, amelyen a Jobbik elnöke egy bőrönddel érkezik a lakáshoz. Kedden pedig arról írt a Bors, hogy bár Molnár Enikő letagadta, hogy Jakab ezúttal is nála töltötte az éjszakát, később úgy menekítették ki a politikust a lakásból. Jakab Péter persze tagad és perrel fenyeget mindenkit, azt próbálja elhitetni, hogy csak munkakapcsolat fűzi a kabinetfőnökéhez, és egész éjszakákon át csak dolgoznak.