Pesti Srácok

Kifulladóban Hadházy Ákos tüntetés cunamija, de azért hidat foglaltatna, mert hidat foglalni jó (?)

Kifulladóban Hadházy Ákos tüntetés cunamija, de azért hidat foglaltatna, mert hidat foglalni jó (?)

Szóban még lelkes Hadházy Ákos, független országgyűlési képviselő, aki addig tüntet keddenként, amíg csak egy követője is van. Ezt maga ígéri meg rendre, miközben továbbra is hídfoglalásról vizionál. Szerinte "sokan" kell, hogy kimenjenek ma is a Ferenciek terére, és az Erzsébet hídat el lehet foglani, így vagy úgy. Persze, arra azért ügyel, hogy ne nyíltan uszítson, hiszen rendre hangoztatja azt is, hogy békésen kell tüntetni a "kínai arcfelismerő rendszer", a pride-betiltása és minden ellen.

Ma is tüntetni akar, konokul hídfoglalásra törekedve Hadházy Ákos, fügetlen országgyűlési képviselő. Most éppen a Ferenciek terén fog ácsorogni 17 órátólegy órán keresztül. Ragaszkodik a keddi levegőzéshez.

- írta korábban a Facebookon Hadházy Ákos. Mindegy is, hogy a rendőrség tudomásul vesz és nem engedélyez, a lényeg, hogy hidat foglaljon valaki. A cél ugyanis már régen nem a követelések teljesítése, hanem a hídfoglalás és a főváros részbeni megbénítása.

PestiSracok facebook image

Van egy rossz hírünk a Hadházy-féléknek: a Ferenciek terén 18 órától már illegális demonstráció zajlik majd, ha egyáltalán zajlik. Mert azért lássuk be, tömegekre ma sem számíthatunk. Ide is kiírjuk, ha már a Facebookon nem olvassák Hadházyék, esik. Nem kicsit.

Egyébként a mai tüntetgetés máshogy fog kinézni, mint az eddigiek. "Nem lesz színpad és beszédből sem lesz sok, hiszen elmondtuk már sokszor, mit akarunk elérni. A siker nem attól függ, mennyit beszélünk, csak attól, hogy mennyien leszünk." - írja "lelkesítően" Hadházy a közösségi oldalán.

- üzente híveinek a viselkedése miatt t. Házból kitiltott képviselő.

Az egyre inkább anarchiába hajló, antifa-jellegű Momentum maroknyi csapata nyilvánvalóan ismét ráépül majd Hadházy performance-jára. Egyre inkább tényezőnek gondolják magukat a magyar politikában a hídfoglalók, akik közül egyet a liberálissá átszervezett bulvársajtó máris celebként emelt piadesztálra.

Ajánljuk még

Vasárnapi autóbusz-szerencsétlenség: voltak már problémák a szervezőkhöz köthető utak körül

Exkluzív 2021 augusztus 17.
Nem először került a sajtóhírekbe és a figyelem középpontjába az az utazásszervező cég, amelynek bérelt autóbusza vasárnap hajnalban 8 ember halálát okozó balesetet szenvedett az M7-es autópályán – tudta meg a PestiSrácok.hu. 2019-ben több sajtóorgánum is beszámolt róla, hogy magyar egyetemisták franciaországi síútja vált tortúrává, miután a magyar utazásszervezők hibás műszaki állapotú, román buszokkal vágtak neki a több ezer kilométeres útnak, végül az utasok egy része saját költségére, önállóan utazott haza. Majd még kártérítést sem kaptak. A "Suli Sí" szervezőcsapat és a hétvégi szerencsétlenségben érintett Rolitúra gyakorlatilag azonos céges hátteret mutat. Az Index és az Origo korábbi cikkei szerint az utakat szervező vállalkozók korábbi utazási irodáit többször megbüntették; volt olyan iroda, amely éveken át engedélyek nélkül hirdetett utakat.