Pesti Srácok

Romlott Hadházy állapota: szerinte az Orbán-kormány a terroristák legfőbb cinkosa

Romlott Hadházy állapota: szerinte az Orbán-kormány a terroristák legfőbb cinkosa

Komoly aggodalomra ad okot Hadházy Ákos renegát fideszes, jelenlegi LMP-s politikus állapota. Az ellenzéki párt társelnöke az RTL Klub csütörtök esti műsorában azt állította: az Orbán-kormány a legfőbb cinkosa az Európában emberek százait legyilkoló terroristáknak. Mindezt megfejelte azzal a fenyegetéssel, hogy a mostani nemzeti konzultáció miatt a választás után börtönbe küldenek majd embereket. Végül pedig gyakorlatilag lustának és butának titulálta a választópolgárok azon többségét, akikre sikeresen hat az orbáni migránspropaganda.

Az RTL Klub csütörtök esti, Magyarul Balóval című műsorának két vendége volt: Hollik István KDNP-s politikus és Hadházy Ákos, az LMP társelnöke. Hollik elismételte azt, amit kormánypárti politikusok már elég sokszor elmondtak az utóbbi hetekben a Soros-tervről, a legújabb nemzeti konzultációról, a kényszerbetelepítés veszélyeiről, az ország megvédéséről és hogy miért fontos az emberek véleményének újbóli kikérése. Hadházy Ákos viszont olyan elképesztőeket mondott, hogy azokat elrettentésül érdemes szó szerint is idézni. Először (a videón 3:27-nél – ám a megtekintéshez regisztrálni kell) börtönnel fenyegette meg a nemzeti konzultáció kiírásáért felelős politikusokat:

Szerinte, mivel borítékolható a konzultáció végeredménye, amit a kormánypárti politikusok tudnak, ezért „teljesen fölöslegesen költünk milliárdokat erre a pénzre” (sic!), „ez maga a korrupció, maga a hűtlen kezelés, fölöslegesen vásárolni valamit nagyon drágán”. Hadházy ezután arról delirált: „akkor tudnának hatni, és valóban megoldani ezt a problémát, hogyha a megfelelő diplomáciai eszközökkel Európában elérik, amiket szeretnének. Nem ezt teszik, emiatt ez egy hűtlen kezelés.” Magunk se nagyon hittük, hogy Hadházy ezt volt képes mondani... Pedig tényleg ezt mondta. Szegénykém azt hiszi, Magyarország meg tudja győzni az unió összes többi tagállamának vezetőit, plusz Brüsszelt diplomáciai eszközökkel, hogy ne szórakozzon a migránskvótával, felejtse el az egészet. Édes Istenem...

PestiSracok facebook image

A kormány a terroristák cinkosa

Ám ezután jött csak a java (a videón 6:03-tól)! Ugyanis így folytatta eszmefuttatását:

Tehát az LMP-s politikus a kormány migránsbetelepítést ellenző, határokat védő, a Soros-terv veszélyeiről az emberek véleményét kikérő politikájából azt a következtetést szűrte le, hogy Orbánék a terroristák legfőbb cinkosai. Ez annyira, de annyira beteg, hogy tényleg csak annyit tanácsolhatunk Hadházynak: nézesse meg magát, de sürgősen, mert nagyobb lehet a baj, mint hinné!

Buta és lusta választók

Hadházynak a beszélgetés végére is maradt egy patronja. Amennyi gógyija van, belerúgott egy méreteset a választópolgárok többségébe is (a videón 22:40-től):

Magyarra lefordítva Hadházy szavait: Soros egy kitalált, falra festett ördög, amivel a gonosz kormány megvezeti az állampolgárok többségét. Onnan lehet tudni, hogy Hadházy az állampolgárok többségére gondolt, mert előzőleg beismerte, a Fidesz kampánya nagyon sikeres, a többségre hat. Az LMP társelnöke szerint tehát ezek az állampolgárok gyakorlatilag lusták a dolgoknak utánanézni, és nyilván totál hülyék is, hogy észrevegyék, mennyire átverik őket. Pedig ő, mármint Hadházy Ákos itt áll a nagyon okos migrációs válaszaival, és annyira segítene szegény, buta, lusta állampolgárokon a tájékozatlanságukban. Ám (szerencsére – A szerk.) a franc sem kíváncsi rá.

Forrás: RTL Klub

Ajánljuk még

Mivel szólíthatja meg a konzervatív oldal a klímahisztiző fiatalokat? – Palányi Nóra és Kroó Zita a Polbeatben (PS-videó!)

Magyar ugar 2019 december 7.
A klímaváltozás témája köré gerjesztett mozgalom egy tudományos tényeket nélkülöző liberális kampány, amelynek szinte csak a fiatalokra van hatása – vélekedett a keddi Polbeatben Palányi Nóra. Az országgyűlési szakértő szerint a hisztéria keltői, haszonélvezői egyértelműen a nemzeti szuverenitást előtérbe helyező jobboldali kormányok ellenében határozzák meg magukat és törnek politikai hatalomra. A PestiSrácok.hu interaktív műsorának egyik témája az volt, hogy a fiatalokat behálózó globális klímagépezet működésére lehet-e válasza a konzervatív értékeket hirdető Fidesznek, illetve a hazai jobboldalnak kell-e egyáltalán foglalkoznia a nemzetközi habveréssel. Dezse Balázs műsorvezető szerint a fiatalok a klímaváltozás ügyében nyilvánvalóan a kisebb ellenállás felé mennek, hiszen lényegesen könnyebb egyszerű jelszavak hívására tüntetésekre járni, mint következetesen betartani a keresztény-konzervatív értékrendet, életmódot. Kroó Zita műsorunkban úgy vélekedett, hogy a kormánynak jó esélye van a fiatalok megszólítására, hiszen a Fidesz ifjúsági szervezetének, a Fidelitasnak immár tízezer tagja van, ami komoly társadalmi bázist jelent. Az Origo újságírója szerint helytelen az a megközelítés, hogy ami konzervatív, az egyúttal unalmas is. Kolléganőnk ugyanakkor felhívta a figyelmet arra, hogy nem szabad alábecsülni a közösségi média elképesztő erejét, amelyet a baloldali politikusok – például Gyurcsány Ferenc és Karácsony Gergely – már hatékonyan használnak, és ebben a jobboldalnak is komolyabb erőket kell befektetnie. Szarvas Szilveszter a műsorban kiemelte: a közösségi média terén a felzárkózás azért is nehéz eset, mert a leginkább érintettek, a mai korai huszonévesek számára például menő, vicces dolognak számít Gyurcsánnyal szelfizni, de szinte semmilyen tapasztalatuk nincs arról, hogy mi történt 2006 őszén a budapesti utcákon, amikor ugyanez a Gyurcsány miniszterelnökként a tömegbe lövetett. Portálunk főszerkesztő-helyettese úgy vélekedett, hogy a jobboldali véleményformálóknak is tanulniuk kell ebből, és a fiatalokat a legegyszerűbb üzenetek szintjén kell megszólítani. Nézzék meg összeállításunkat a legutóbbi Polbeat műsoráról!

Jobba Gabi színésznő tragikus élete és öngyilkossága – Kik „vették el tőle a levegőt”?

Magyar ugar 2021 január 9.
Jobba Gabi hatalmas csillaga volt a Kádár-rendszernek, Aczél egyik kedvenc írója, Gyurkó László is támogatta, valamint az az Erdős Péter, akinek az egyik kedvese volt. Mégis öngyilkos lett, tragikusan fiatalon, mindössze harminchat évesen. „Nincs több erőm ezzel a lelki nyomorúsággal élni és nem akarok tovább senkinek a terhére lenni” – írta utolsó levelében, míg Gyurkó arra célzott, valakik tönkretették, elvették tőle a levegőt. Mi történhetett? Tóth Eszter Zsófia történész tragikus életének és halálának járt utána.

Jól ismert figura az alvilágban a választási irodánál parádézó egyik nehézfiú

Magyar ugar 2016 február 24.
A Nemzeti Választási Irodánál kedden balhézó és a szocialista Nyakó István népszavazási kezdeményezését megakadályozó nehézfiúk közül egyikük, Krakovszky Tibor kiváló kapcsolatokat ápolt a hírhedt Koszi-klán bűnbandával – értesült a PestiSrácok.hu. „Tibike” információink szerint korábban a diósdi kettős gyilkosságban is érintett banda egyik tagja mellett testőri feladatokat látott el, ráadásul - a közösségi portálon korábban még megtalálható - egyik fotóján együtt is pózolt a bűnszervezet tagjával.