Pesti Srácok

Lázár a PS-nek: Soros Brüsszel mecénása, Gyurcsány migránssimogató, Verhofstadt marxista

null

Soros György kilövési listájáról, Gyurcsány Ferenc határon túli magyarok elleni gyűlöletkampányáról, a liberális Guy Verhofstadt újabb hazánk elleni uszításáról és a rendszerváltás után eltűnt tízmilliárdos agrárvagyonról kérdezte a PestiSrácok.hu Lázár János Miniszterelnökséget vezető minisztert a mai Kormányinfón a Parlamentben. Lázár portálunknak kijelentette, a Soros-listán szereplő Orbán-Lázár-Hollik hármas erős mezőny, Soros miatt pedig ismét Magyarországgal szórakozik Brüsszel. Ismertette, a hírek szerint a milliárdos a következő hetekben ismét Brüsszelbe utazik, hogy ott hazánkról is tárgyaljon uniós vezetőkkel. Kérdésünkre Gyurcsányt migránssimogatónak, Verhofstadtot marxistának, leninistának, Ujhelyi István MSZP-s politikust pedig józanságát vesztettnek nevezte Lázár János.

Emlékezetes, a PestiSrácok.hu írta meg elsőként, hogy a DC Leaks által kiszivárogtatott Sorosról szóló dokumentumok között számos olyan is megtalálható, amelyek bizonyítják, a tőzsdecápa érdekelt a magyar kormány lejáratásában. A dokumentumokban az is feketén-fehéren szerepel, hogy miután a magyar politikusok sok bosszúságot okoznak a Soros-szervezeteknek, ezért az ő lejáratásuk is kulcskérdés. Soros György ellenségeinek a palettáján Orbán Viktor kormányfő és Lázár János Miniszterelnökséget vezető miniszter is vezető helyen szerepel, de “új versenyzőként” Hollik István neve is szerepel a listán. Lázár János minderre úgy reagált, erős mezőny ez, a dokumentumok pedig árulkodók.

Hozzátette, Sorosnak van egy irodája Brüsszelben, ott több embere dolgozik, mint egy-egy uniós államnak a kinti képviseletén. "Az, hogy uniós képviselők ismét Magyarország ellen szervezkednek, nem tudom elválasztani attól, hogy Soros ismét Brüsszelbe látogat. Soros György ismét szeretné csatasorba állítani a brüsszeli politikusokat Magyarország és Lengyelország ellen. Velünk szórakoznak a liberális képviselők, szégyenpadra próbálnak ültetni minket, újabb meghallgatást kezdeményeznek. Teljesítik a ngyvonalú mecénás kérését. Negyedévente fontosnak tartják, hogy jól megszidják a magyar kormányt. Kellő szerénységgel és alázattal azt kérjük, hogy ne sértegessék a magyar embereket, tartsák tiszteletben a magyarokat" - fogalmazott a tárcavezető.

PestiSracok facebook image
Fotó: Horváth Péter Gyula/PestiSrácok.hu

Verhofstadtról azt mondta Lázár, hogy a liberális frakcióvezető rendszeresen forgatja Marx műveit, kopott Lenin-műveket olvasgat, mert összekeveri Brüsszelt Moszkvával. "Verhofstadt eltévedt ebben a kérdésben, és a mellette kiálló Ujhelyi Istvánnál is fogyóban van a józanság" - egyértelműsítette. Feltette a kérdést, Verhofstadt miért nem meri megkérdezni saját választóit a migrációval kapcsolatban? A magyar nemzeti konzultációt nem tudja leállítani a liberális politikus, az emberek véleményének kikérése és meghallgatása maga a demokrácia - fogalmazott.

A PestiSrácok.hu azt is megkérdezte Lázártól, mi a véleménye arról, hogy 2004 után Gyurcsány ismét óriási vehemenciával vetette bele magát a határon túli magyarság elleni gyűlöletkampányba. Lázár Gyurcsány Ferenc kettős állampolgárok elleni kampánya kapcsán kijelentette, hogy példátlan egység formálódott a volt kormányfő ellen. Gyurcsány korábban amellett kampányolt, hogy az illegális migránsokat engedjük be, míg a határon túli magyarokkal problémája van. "Gyurcsány harcol a saját vére ellen, míg vendégnek tekinti a migránsokat. Ez komoly probléma. Méltatlan, hogy ilyen ember volt Magyarország miniszterelnöke. Gyurcsány a migránssimogató akciók főszereplője" - szögezte le Lázár János.

A rendszerváltás után eltűnt tízmilliárdos agrárvagyonról azt mondta a PestiSrácok.hu-nak Lázár, hogy ez lezárt dossziénak tekinthető, sajnos ezzel a kormány már nem tud foglalkozni. A minap éppen portálunk nézett utána és kiderült, hogy a MOSZ-nak már nem csak a rendszerváltáskor megörökölt és átmentett tízmilliárdos agrárvagyonnal kellene elszámolnia, hanem saját, elmúlt években produkált gazdálkodásával kapcsolatos kérdésekre is választ kellene adnia.

Lázár János a szexuális zaklatásokról is szólt a Kormányinfón. "Magánviszonyokban a kormánynak sem helye sem keresnivalója nincsen, most azonban mégis állást foglalunk és a kabinet hangsúlyozza, az emberi méltóságot és az áldozatok védelmét tartjuk a legfontosabbnak. A leghatározottabban elutasítjuk az erőszak és a hatalommal való visszaélés minden formáját" - mondta.

Vezető kép: Horváth Péter Gyula/PestiSrácok.hu

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.