Pesti Srácok

Czeglédy Csaba kijött a hűvösről a hidegre (PS-videó!)

Farkasordító hidegben várakoztunk Szegeden, a Dorozsmai úti börtön előtt Czeglédy Csabára, aki ma este kiszabadult. Keserédes nap ez a lépten-nyomon diktatúrán sopánkodó ellenzékieknek, hiszen a szombathelyi politikus éppen egy olyan törvényi kiskaput használt ki, amely a hatalmat korlátozza abban, hogy eljárásokkal ellehetetlenítsen egyes politikusokat. Czeglédy összeszedte az országgyűlési képviselő-jelöltséghez szükséges ajánlásokat, ezért innentől megilleti a mentelmi jog, és hiába gyanúsítják egy hatmilliárd forintot elcsaló bűnszervezet vezetésével, úgy sétált ki a börtön kapuján, mint aki biztos benne, hogy nem kerül oda vissza néhány napon belül. Magabiztosan arra utalt, hogy szerinte néhány száz választó szimpátiája felülbírálhatja az igazságszolgáltatást, és aki nem így gondolja, annak a szombathelyi választókkal van vitája. Kijelentette, hogy semmilyen bűncselekményből származó vagyona nincsen, arról azonban nem beszélt, hogy valaki másnak vagy másoknak van-e azokból a bűncselekményekből származó vagyona, amelyekkel őt gyanúsítják. A PestiSrácok.hu-nak megígérte ugyanakkor, hogy nem távozik külföldre, nem készül megszökni, és menedékjogot sem fog sehol kérni. További részletek a videóban.

Vezető kép: PS

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.