Pesti Srácok

Sajtóklub: fülledt nászéjszakán próbál egybekelni Gyurcsány Ferenccel Vona Gábor, Szél Bernadett és Fekete-Győr András (videóval!)

Az ECHO TV műsorának Országjáró különkiadásában Bayer Zsolt mellett Huth Gergely, a PestiSrácok.hu főszerkesztője, Bencsik András és Bencsik Gábor várta az érdeklődőket. Témáik között volt a Simicska Lajos érdekeltségébe tartozó Magyar Nemzet cikke, melyben Kósa Lajost próbálták meg lejáratni. Továbbá szó esett Lázár János bécsi videójának „kalandos” történetéről is.

Bencsik András a műsorban saját élményt megosztva elmondta: 2006-ban Szilvásy György akkori titkosszolgálati miniszter nemzetbiztonsági információkra hivatkozva, mely szerint szlovák terroristák robbantásos merényletre készülnek, lemondatta a Fidesz nagygyűlését. Majd később ugyanezzel az indokkal kérte meg Tarlós Istvánt is, hogy napolja el a kampányában tervezett nagygyűlést.

Huth Gergely a PestiSrácok.hu főszerkesztője elmondta:

a provokáció annak a Gyurcsány Ferencnek az utasítására történt, akivel most

fülledt nászéjszakán próbál egybekelni Vona Gábor, Szél Bernadett és Fekete-Győr András.

PestiSracok facebook image

A Magyar Demokrata főszerkesztője az incidens után találkozott Tarlós Istvánnal, aki az eset kapcsán közölte, tudja, hogy az egész csak blöff volt. Ugyanakkor senki nem vállalhatja a felelősséget azért, ha ezek az emberek olyan mélyre süllyednek, hogy esetleg felbérelnek valakit arra, hogy robbantson és emiatt civil állampolgárok megsérülnek. Bencsik jelezte, a Békemenetet is megfenyegették, de hál’ Istennek, a rendezvény rendben lezajlott. Hozzátette, szerencsére, elmúltak ezek az idők és ne is jöjjenek soha vissza.

Mindenesre, ha ez a társaság, amelyik Kósa Lajossal szemben ezzel a színvonaltalan hülyeséggel próbál operálni, hatalomra jut, akkor nem kímélnek se embert, se Istent!"

 

- hangsúlyozta.

ECHO TV

Ajánljuk még

Boros Lajos, az "erkölcsi nulla", a "tégla" – Így lett a KISZ dalnokából a Hanglemezgyár cenzora

A Hálózat 2020 június 14.
Boros Lajos, a ma is népszerű "Lali király" a Danubius Rádiónál, Bochkor Gábor társaként lett igazán ismert. A hetvenes években még politikai csasztuskákat énekelt, olyan gyengén, hogy azt még az akkori sajtó is kritizálta. A KISZ egyik kedvence eredetileg mérnök volt, de olyan jól helyezkedett, hogy 1973-ban már ő is kimehetett a berlini VIT-fesztiválra. Egy másik rendszerkedvenc duó szerint Boros feljegyzéseket írt róluk, ők ezért nem mehettek a következő VIT-re, Kubába, holott Fidel Castro öccse is rajongott értük. Ők egyszerűen "téglának" nevezték Borost. Tény, hogy Boros jól helyezkedett, mert a Hanglemezgyárnál folytatta, ahol Bors Jenő és Erdős Péter befolyásos munkatársa lett. Galla Miklós szerint Boros "erkölcsi nulla" volt, és szándékosan gyereklemezként adta ki az albumukat. A ma már kevéssé ismert, de akkor nagyon népszerű Névtelen Nulla szerint nekik is Boros tartott be, legnagyobb sikereik idején nem adta ki a lemezüket, és később is C kategóriásak lettek. Boros Lajos ismeretlen története.

Háromgyermekes postáskisasszonnyal, a pártklub kalandos múltú sztárjával bukott le Jakab Péter

Exkluzív 2021 november 24.
Háromgyermekes édesanya Molnár Enikő, Jakab Péter kabinetfőnöke, akivel lebukott a Jobbik elnöke – tudta meg a PestiSrácok.hu. Hétfőn a Bors hozott hozott nyilvánosságra egy videofelvételt, amelyen az látható, hogy Jakab egy budapesti lakásnál várja a nőt, majd széttárt karokkal rohan elé, másnap reggel pedig nagy körültekintéssel, együtt is távoztak a lakásból. Az azóta megjelent cikkek szerint Jakab autója többször is ennél a lakásnál parkolt és olyan fotó is nyilvánosságra került, amelyen a Jobbik elnöke egy bőrönddel érkezik a lakáshoz. Kedden pedig arról írt a Bors, hogy bár Molnár Enikő letagadta, hogy Jakab ezúttal is nála töltötte az éjszakát, később úgy menekítették ki a politikust a lakásból. Jakab Péter persze tagad és perrel fenyeget mindenkit, azt próbálja elhitetni, hogy csak munkakapcsolat fűzi a kabinetfőnökéhez, és egész éjszakákon át csak dolgoznak.