Pesti Srácok

Xenu-hívők követelik szent irataikat a NAV-tól

Xenu-hívők követelik szent irataikat a NAV-tól

"A NAV Bűnügyi igazgatóságának Huszti utcai székháza előtt demonstráltak a szcientológusok 2018. április 24-én délután, követelve az alapjogok biztosítását a közösségük számára" - írták közleményükben. A NAV még októberben foglalt le nagy mennyiségű "vallási iratot" a Váci úti központjukból, amiknek a Xenu-hívők szerint semmi köze sincs az adóhatóság vizsgálatához, ezzel szemben a "vallásgyakorlásuk" alapfeltétele. Eljött tehát a nagy pillanat, amikor a sci-fi szemtől-szembe kerül a valósággal, de a randa valóság meg se izzad, mert simán győz.

"Ezek a vallási iratok nélkülözhetetlenek a Szcientológia vallás gyakorlásához, és az érintettek álláspontja szerint ezen iratok indokolatlan lefoglalása a vallásszabadság csorbítása" - folytatják felháborodott hangvételű közlemnyt. A szcientológusok képviselője, Vojtilla Tímea a demonstráción kijelentette:

A szcientológusok közleményük végén üzenik: "ki fognak tartani, amíg elérik a vallásuk szabad gyakorlását és a méltányos bánásmódot".

PestiSracok facebook image

Elég egyszerű rá bizonyíték, hogy valójában miért nem érintené a vallásszabadság joga a "Szcientológia Egyházat". Íme az eredettörténetük:

A mitológia szerint Xenu 75 millió évvel ezelőtt az egész Galaxisból sok milliárd űrlényt fogdosott össze, lefagyasztotta és leginkább a mai DC–3-as típusú repülőgépekre hasonlító űrhajókkal a Földre hozta őket, s itt egy vulkánba dobta a lefagyasztott lényeket, a vulkánt pedig felrobbantotta egy hidrogénbombával. Az űrlények kiszabaduló lelkeit egy speciálisan e célra épített „lélekszívóval” fogta fel, majd a fogoly lelkeket „agymosásnak” vetette alá, s így engedte szabadon őket. Az űrlények lelkei, a „thetánok” később az evolúció során az emberi lényekben találtak otthonra. Olvasóink érezzék magukat beavatottnak, mert ezt csak a szcientológia magasabb szintjét elérő, az ún. OT III-as szinten elvegyülő egyháztagok hallhatják. Az pedig sok-sok pénzecskébe kerül.

MTI (OS); Fotó: YouTube

Ajánljuk még

"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben

‎Polbeat 2023 június 10.
Rendhagyó Polbeatet szerveztünk Stefka István 80. születésnapjára a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőbe, ahol a PestiSrácok.hu-s csapat mellett Stefka régi barátja és harcostársa, Alexa Károly irodalomtörténész, író, illetve a konzervatív televíziózás nagy, a rendszerváltoztatás utáni - a Horn-Kuncze-kormány által teljesen felszámolt - korszakának két jeles alakja (egyben az ünnepelt akkori munkatársa), Mátyássy Andrea és Dézsy Zoltán is elmondta méltatását, visszaemlékezését. Megszólalt továbbá Stefka István felesége, Naszályi Kornélia és egyik lánya, Stefka Nóra, továbbá Ambrózy Áron, Szabó Gergő és Szalai Szilárd. A Huth Gergely által celebrált rendkívüli adást végül egy fergeteges köszöntés követte, a tortát és a pezsgőt Stefka István kedvenc együttesének, az AC/DC-nek a dübörgésére hozták be a kollégák.