Pesti Srácok

Kövér Lászlót fenyegeti a Népszava korábbi főszerkesztője

null

Uborkaszezon ide vagy oda, a balliberális megmondóemberek ilyenkor is kiöntik a demokráciáért önfeláldozóan dobogó szívüket. Hétvégén Csepeli György féltő és egyben a mostani fasiszta állapotokba ideiglenesen beletörődő szavait olvashattuk a Népszavában, ma pedig Németh Péter, a Népszava korábbi főszerkesztője osztott meg érdekes gondolatokat Kövér Lászlóról és Orbán Viktor elnyomó rendszeréről a sztarklikk.hu oldalon. Szerencse, hogy a cenzúra idején is minden napra jut egy-egy baloldali orgánum, ahol siránkozhatnak a diktatórikus mocsárba fulladó Magyarországon.

Németh Péter korábban sem volt a jobboldal nagy barátja, azonban a mostani sorai komoly fejtörést okoznak azoknak, akik még gondolkodásra használják az agyukat. Nem fér ugyanis az ember fejébe, hogy a Kövér Lászlót ekéző soroknak mi volt a kiváltó oka, milyen apokalipszistől félti újból a magyarokat a lánglelkű újságíró.

Németh megengedően megjegyzi, hogy ugyan Kövér László nem lop, mégis a gyűlölet vezérli:

Nagy megtiszteltetés a korrupt baloldali kormányok alatt csöndben asszisztáló Némethtől ez a kijelentés, még ha a végső üzenet nyilván dehonesztáló is Kövérre nézve. A cikket kiváltó gondolat, mely miatt Kövér László került a célkeresztbe, a következő:

PestiSracok facebook image

A kulturális önrendelkezés tehát Németh Péternél a baloldal szisztematikus elpusztítását jelenti, egyértelmű támadást, melyet a gonosz indít a defenzívába szorult demokratikus erőkkel és a szabad kultúrával szemben. Pár sorral később már könyvégetéseket vizionál. Megemlíti Csepeli György beletörődő szavait, azonban Némethbe szorul még baloldali kurázsi, ő nem adja fel. A szokásos forgatókönyvet hozza sorainak befejezése, a siránkozást a fenyegetés követi, mert ebben mindig élen jártak a szocializmus hívei és kiszolgálói:

Bármennyire szeretnénk, az összefüggést nem sikerül megértenünk, hiszen a kulturális önrendelkezés kijelentéséből érthetetlen vargabetűkkel jutottunk el oda, hogy mindez a magyar kultúra meglopását jelenti, amely büntetést von maga után. Sajnos Németh sorai jelentik a büntetést azoknak, akik elolvassák és ezzel értékes perceket vesznek el az életükből, mert a keserű vagdalkozáson, ellenségkeresésen és fenyegetésen kívül más nem derül ki az újságíró szavaiból.

Forrás: sztarklikk.hu

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.