Pesti Srácok

"Ma is ölik az európaiakat, csak nem fegyverrel "- Morvai Krisztina a Polbeat ma esti vendége (ÉLŐ 19 órától)

Morvai Krisztina európai parlamenti képviselő lesz Szarvas Szilveszter és Huth Gergely vendége a ma esti Polbeatben. A tíz éves brüsszeli és strasbourgi munkája során szerzett elképesztő tapasztalatait és küzdelmeit a volt jobbikos politikus a múlt héten könyvben publikálta, az erről készült interjúnk ITT olvasható. Az élő közvetítés szokás szerint kedden este hét órakor kezdődik a Revolution 56 Szabadságharcos Sörözőből, várjuk Önöket a helyszínre, illetve a monitor elé!

Morvai Krisztina a "Tíz év az Európai Parlamentben" című könyvének bemutatóján arról, hogy felhagy politikai pályafutásával és a szakmájában, jogászként, jogvédőként dolgozik tovább, a PestiSrácok.hu-nak azt mondta:

A képviselő asszonyt erről is kérdezzük majd a Polbeatben, ahogyan arról a kijelentéséről is, hogy a Sargentini-jelentés megszavazásával

PestiSracok facebook image

Morvai Krisztina a PS-nek adott interjúban felháborodva vetette össze azt is, hogy míg a gyurcsányi rendőrterror és szemkilövetés nem érdekelte a nyugat-európai politikusokat, addig néhány civil szervezet beszámolási kötelezettsége vagy a Soros-egyetem nevetséges ügye hisztériát vált ki.

A politikust arról is megkérdezzük, hogy a drogos- és hajléktalanellátás körüli vitában az anarchia vagy a gondoskodó, következetes állam modellje szimpatikusabb-e számára, továbbá, hogy hogyan fertőzi meg Brüsszel az államról szóló közgondolkodást.

Természetesen szóba kerül majd a Volner János által megszellőztetett jobbikos "prosti-szerződések" ügye és az olvadozó, szétmálló egykori radikális párt egyre szánalmasabb útkeresése is. Talán ide kapcsolódik az a villámtémánk is, hogy ma lenne 30 éves az SZDSZ...

Polbeat minden kedden este 19 órakor élőben a Revolution 56 Szabadságharcos Sörözőből (Budapest, II. kerület, Bem rakpart 53., a Margit híd budai hídfőjénél).

A közvetítést az Itt.Ott TV támogatja. 51 magyar tévécsatorna, bárhol a világon, kötöttségek nélkül! Smart TV-n és mobilon is nézhető!

Az élő közvetítések között a PestiSrácok.hu PS Mozi archív videóriportjai láthatóak! Ha leállna a közvetítés, kérjük, frissítse az oldalt!

PESTISRÁCOK.HU produkció

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!