Pesti Srácok

A Bayer Zsolt fórumát megzavaró Simicska-árvával, Gulyás Balázzsal vitázunk a mai Polbeatben (ÉLŐ 19 órától!)

A Bayer Zsolt kereszténységét bekiabálással megkérdőjelező, a Simicska-féle médiumokban hírnevet szerzett, azóta pedig a posztlajosi sajtóban, azaz a Magyar Hang videócsatornáin és a jobbikos Alfahíren vitézkedő Gulyás Balázs publicista, egykori filmes szakember lesz Stefka István és Huth Gergely vitapartnere a Polbeatben. Az élő közvetítés szokás szerint kedd este hét órakor kezdődik az újbolsevikok látens vágyainak céltáblájává vált Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőből itt. Várjuk kedves olvasóinkat a képernyő elé, illetve a helyszínre!

- ezt üvöltötte be Bayer Zsolt múlt heti, XV. kerületi fórumán Gulyás Balázs, aki a performansz során burkoltan le is kommunistázta az Echo TV ismert műsorvezetőjét. A felfordulást keltő Gulyást végül a Vadhajtások oldal a nézőtéren jelen lévő munkatársa szerelte le, amit aztán zokon vett a balliberális média.

A magát filmes szakemberként és konzervatív publicistaként aposztrofáló Gulyás Balázs Simicska Lajos jobbikos korszaka idején szerzett mérsékelt hírnevet, a Hír TV-Alfahír-Magyar Nemzet-Lánchíd Rádió-médiacsoport visszatérő beszélő fejeként, manapság pedig a Simicska-árvákat tömörítő, feltűnően szépen gyarapodó ellenzéki hetilap, a Magyar Hang videócsatornáin, az Alfahíren és az ATV-n tűnik fel Konok Péter, Csintalan Sándor, Dévényi István, Pörzse Sándor, Havas Henrik, Kálmán Olga vagy éppen Perjés Zoltán elvbarátjaként.

PestiSracok facebook image

Polbeat minden kedden este 19 órakor élőben közvetítve a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőből (Budapest, II. kerület, Bem rakpart 53., a Margit híd budai hídfőjénél.)

A közvetítést az Itt.Ott TV támogatja. 51 magyar tévécsatorna, bárhol a világon, kötöttségek nélkül! Smart TV-n és mobilon is nézhető!

Az élő közvetítések között a PestiSrácok.hu PS Mozi archív videóriportjai láthatóak! Ha leállna a közvetítés, frissítse az oldalt!

PESTISRÁCOK.HU produkció

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!